Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - Офіційного сайту Президента України В. Ющенко

Глава держави вимагає від прем’єр-міністра України невідкладно профінансувати Збройні Сили України в обсязі 266,5 млн. грн. для забезпечення нагальних потреб української армії.


Джерело - Українська служба ВВС

Вашингтон каже, що переговори з метою зменшити ядерний арсенал - не те місце, де треба обговорювати протиракетну оборону, але США можуть обговорити питання з Росією за окремим столом.


Джерело - Європейський простір

Польський уряд веде ілюзорну східну політику й не підтримує належним чином інтеграцію свого найбільшого безпосереднього сусіда – Україну - до ЄС. Таку думку висловив глава делегації Європейського парламенту у справах України Павел Коваль.


За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

МЗС повідомляє, що на звернення Посольства України у Великій Британії до Штабу операції ЄС з протидії піратству "Аталанта" опрацьовується рішення щодо надання сприяння у забезпеченні безпеки повернення "Аріани".


Джерело - Korespondent.net

Питання створення американської системи ПРО і питання укладення нового договору з Росією про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО) є абсолютно незалежними один від одного.


За матеріалами - Korespondent.net

Нанесення ударів по базах в Йємені планується в якості відповіді на невдалий теракт 25 грудня, коли на борт, що здійснював рейс з Амстердаму в Детройт 23-річний нігерієць Умар Фарук Абдул Муталлаб проніс вибухову речовину.


Джерело - Українська правда, Прес-служба МЗС України

У 2010 році Україну планує відвідати голова ради міністрів Італії Сільвіо Берлусконі.


За матеріалами - УКРІНФОРМ, Прес-служба Президента України Ющенко

Президент уточнив завдання керівникам Міністерства оборони та Генерального штабу щодо зміцнення обороноздатності держави на 2010 та наступні роки.


Джерело - УКРІНФОРМ

Свій висновок Єврокомісія робить на основі інформації, що надійшла від уряду Російської Федерації про те, що в результаті переговорів була досягнута домовленість з Україною щодо умов транзиту російської нафти.


Джерело - Економічна правда

Ставка транзиту російської нафти територією України в 2010 році виросте на 30% - до 6,6 євро за тонну.


Джерело - УКРІНФОРМ

Крім визначення нової назви та герба країни, з тогочасної польської конституції було усунуто ідеологічний вступ про соціалізм, планову економіку та провідну роль польської об'єднаної робітничої партії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Американці повинні знати, що керівництво робить усе можливе, аби забезпечити пасажирам належний рівень безпеки. Обама перервав свою відпустку, аби дати роз'яснення громадянам з приводу спроби підірвати літак в аеропорту Детройта.


За матеріалами - Української правди

Південнокорейська Korea Electric Power Corp (KEPCO) планує брати участь у тендері на будівництво кількох ядерних реакторів в Україні.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

До бойкоту Берлін вдасться, якщо на порядку денному зустрічі, яка відбудеться у січні у Лондоні, стоятиме виключно питання збільшення військового контингенту.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Разом із усім вільним світом, США стоять поряд із тими, хто відстоює свої невід'ємні права. Ми закликаємо уряд Ірану дотримуватися міжнародних зобов'язань щодо поваги прав власних громадян", - заявив глава Білого Дому.


Джерело - Інтерфакс-Україна

"Ми проінформували Європейську Комісію і переступили до переговорів з українською стороною. Вона стала гнучкіше сприймати наші пропозиції", - сказав віце-прем'єр Россі Ігор Сечин.


Джерело - Українська правда, Інтерфакс-

"Навіть якщо сторони не зможуть завершити переговори до кінця поточного року, то не слід очікувати від України будь-яких перешкод щодо транзиту нафти у напрямку Словаччини, Угорщини та Чехії. Україна не буде припиняти транзит", - запевнив Соколовський.


Джерело - Європейський простір

Це стане можливим завдяки новим видам сканерів, які встановлять з квітня 2013 року.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Якщо лондонська конференція скликається лише з метою збільшення військової місії НАТО в регіоні, я на неї не поїду", - заявив Вестервелле у інтерв'ю тижневику "Stern", наголошуючи на важливості цивільної відбудови Афганістану.


Джерело - УНІАН

Міністр Петро Порошенко особисто здійснює координацію дій дипломатичних представництв України в США, Великій Британії, Греції, Кенії для проведення комплексу заходів, спрямованих на якнайшвидше повернення моряків на Батьківщину.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Офіцери нової ротації українського миротворчого персоналу багатонаціонального контингенту Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані активно приступили до виконання миротворчих завдань у складі литовської Групи з відновлення провінції Гор


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

До другого туру вийшли кандидат від опозиційної Соціал-демократичної партії Хорватії Іво Йосипович та мер столиці Загреба Милан Бандич.


Джерело - Українська служба ВВС

Суворі сутички спалахнули між іранськими силами безпеки та опозиційними демонстрантами, які намагалися зібратися на акції протесту у центрі Тегерану, а також у місті Тебриз.


Джерело - Українська служба ВВС

За оцінками фахівців, Україна має заплатити близько мільярда доларів."Те, що стосується 11 числа - Україна розрахується, але прем'єр-міністр не розрахується", - заявив президент в ефірі каналу Інтер.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Реалізація проекту "Східного партнерства", покращення відносин із сусідніми державами та призначення колишнього польського прем'єра Єжи Бузека головою Європарламенту були найбільшими досягненнями Польщі в 2009 році.


Джерело - УКРІНФОРМ

Своєрідно відзначив 10-річчя співпраці з Північноатлантичним Альянсом Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.


Джерело - УКРІНФОРМ

Відповідно до встановлених даних, Умар Фарук Абдулмуталлаб зайшов на борт рейсу N 253 в Амстердамі (Нідерланди) 24 грудня 2009 року. Уже при посадці на його тілі були закріплені небезпечні матеріали, повідомляє міністерство.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Сполучені Штати Америки рішуче підтримують український народ у його зусиллях, спрямованих на побудову вільного й демократичного майбутнього, відповідно до Декларації про незалежність 1991 року", -йдеться у проекті резолюції.


Джерело - Європейський простір

Президент Віктор Ющенко прогнозує підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом до березня 2010 року.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Ізраїльський уряд мав ухвалити мандат на початок переговорів з Києвом вже на своєму наступному засіданні. Проте, останньої миті міністр внутрішніх справ і лідер ШАС Елі Ішай звернувся до урядового секретаря із вимогою вилучити це це питання.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

ЄС і Китай звинувачують один одного у протекціонізмі. Як наслідок – антидемпінгові розслідування і запровадження штрафного мита. З боку ЄС - на ввіз китайського шкіряного взуття. З боку КНР - на продукцію зі сталі.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Найбільша країна Східної Європи, що входить у Європейський Союз, Польща, вперше в історії увійшла до шістки найбільших економік Євросоюзу, що об`єднує 27 держав.


За матеіалами - Української правди

Заяви президента Чечні, як і всі інші такого ж характеру, підпадають під дію кримінального кодексу України", - сказав заступник секретаря Ради нацбезпеки й оборони України Володимир Огризко.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Під час історичного голосування сенатори приєдналися до своїх колег з Палати представників і прийняли законопроект, який наблизив нас до кінця майже столітньої боротьби за реформування американської системи охорони здоров'я", - заявив Барак Обама.


Джерело - УКРІНФОРМ

Дітлахи, які з нетерпінням чекали на прибуття Санти саме до їхнього міста, могли відслідковувати траєкторію польоту незвичайних санчат. У цьому їм допомогло Об'єднане командування протиповітряної оборони Північної Америки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Відверто агресивні, по суті мілітаристські заяви російського високопосадовця вносять абсолютно неприйнятні акценти в атмосферу партнерства та взаємоповаги між народами України та Росії, наголошується у коментарі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Глава держави зазначив, що саме завдяки інвестуванню в економіку державний бюджет виріс із 80 млрд грн до 300 млрд грн.


Джерело - Європейський простір

До Євро-2012 Україна и Угорщина відкриють на своєму кордоні 2 пропускних пункти.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Лекційні заняття відбулися у рамках виконання Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки.


Джерело - УНІАН

Важкі ракети РС-20 - за натівською класифікацією SS-18 "Сатана" - найпотужніші в світі міжконтинентальні ракети.


Джерело - УКРІНФОРМ

Затвердження нового уряду, який очолює глава правлячої Демократично-ліберальної партії (PD-L), стало можливим після вдалих переговорів із представниками Демократичного союзу угорців Румунії (UDMR) та окремими румунськими парламентарями.


Джерело - УКРІНФОРМ

У ході переговорів делегації розглянули питання проекту лінії українсько-російського державного кордону в Азовському морі та Керченській протоці, а також розмежування територіальних морів та континентального шельфу у Чорному морі.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Документ, розроблений сенатором-республіканцем від штату Індіана Річардом Лугаром, має назву "Відновлення балансу: політика США та стабільність в Грузії".


За матеріалами - Української правди, Радіо "Свобода"

"Грузія, Південна Осетія, Україна - все це буде тривати і тривати. Це якась таємна недуга Росії. Чому ми мусимо постійно страждати, якщо можемо ліквідувати це раз і назавжди?".


Джерело - Газеті "Сегодня", Українська правда

Сполучені Штати Америки виступають за вільні й чесні вибори в Україні, але не підтримують жодну зі сторін, які борються за владу.


За матеріалами - Українська правда

МВФ обгрунтував відмову тим, що українська влада не виконує взяті на себе зобов'язання в рамках узгодженої з фондом програми.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Євросоюз дуже розчарований результатами кліматичної конференції у Копенгагені й намагається визначити подальші кроки у міжнародних зусиллях боротьби з глобальним потеплінням.


Джерело - Українська служба ВВС

За висновками литовської слідчої комісії, ЦРУ використовувало принаймні два таємних центри утримування у Литві після терористичних нападів на США 11 вересня 2001.


За матеріалами - УНІАН

Українські дипломати в Брюсселі поклали квіти до меморіальної дошки на честь першої дипломатичної місії України в Бельгії та Нідерландах, яка працювала в 1919-1923 роках, з нагоди професійного свята.


Джерело - ВВС

Президент країни Борис Тадіч спеціально прибув e Стокгольм, щоб вручити офіційний документ-заявку прем'єру Швеції Фредеріку Рейнфельдту.


Джерело - УРІНФОРМ

У США досить потужна система космічного спостереження, а ось радіолокаційна не дуже розвинена (її РЛС стоять в Ізраїлі та Ісландії). Тому стежити за ситуацією навколо Ірану могли б також РЛС Росії та України.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародна спільнота "єдина у своєму рішенні": Іран має відповісти на запитання про його ядерні амбіції, або мати справу із посиленням тиску.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сенат схвалив компромісний варіант документу і передав його до Білого Дому, хоча впевненості у тому, що президент поставить під ним свій підпис, не було.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент Віктор Ющенко привітав українських дипломатів з нагоди Дня працівників дипломатичної служби та подякував їм за блискучу роботу.


Джерело - Євроатлантика

Відповідаючи на запитання щодо трьох перших пріоритетів на новій посаді віце-президента Єврокомісії, К.Ештон наголосила, що першим пріоритетом її діяльності стане створення Європейської служби зовнішніх дій.


За матеріалами - Євроатлантика

Номінований комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства (ЄПС) чех Штефан Фуле планує на 2013-2017 роки розширити фінансову допомогу країнам-кандидатам та сусідам.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Під час церемонії, яка пройшла у Міжнародній зоні, командир Тренувальної Місії НАТО в Іраку генерал-лейтенант Збройних сил США Майкл Барбер нагородив велику групу офіцерів пам’ятними медалями “За успішне виконання місії в Республіці Ірак”.


Джерело - УНІАН

«Частина російської та частина американської еліти налаштовані на конфронтацію, плюс бюрократія. Потрібно, щоб президенти ухвалили принципове рішення, куди рухатися».


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міжнародні автоперевізники очікують у чергах на польсько-українському кордоні. Особливо складна ситуація на пункті пропуску «Дорогуськ-Ягодин», що у Волинській області.


Джерело - Українська правда

"Газова політика Тимошенко - це найбездарніша політика за весь час незалежності. Не може Україна купувати газ за найвищими цінами в Європі, транзитувати за найнижчими, та ще й внутрішні ціни не підвищувати", - заявив президент.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Сподіваюся на продовження діалогу, спрямованого на розбудову справжніх добросусідських відносин між Україною і Румунією на засадах партнерства та взаємної вигоди, - зазначає В.Ющенко.


Джерело - УКРІНФОРМ

Економічний розвиток Сполучених Штатів Америки може знову сповільнитись у другій половині 2010 року. Таку думку висловив відомий експерт, лауреат Нобелівської премії Джозеф Стігліц.


За матеріалами - УКРІНФОРМ, сайт Президента України

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту Єжи Бузеком.


Джерело - Європейський простір, Радіо "Свобода"

Рада міністрів Енергетичного співтовариства схвалила приєднання України та Молдови до цієї організації.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Єврокомісія занепокоєна, що у січні в Євросоюзі повториться газова криза через неспроможність України заплатити за російський газ. "Нафтогаз" не вказав, з яких ресурсів платитиме Росії у січні понад 1 мільярд доларів.


За матеріалами - Української правди. Інтерфакс-Україна

"Мені відомо бажання прем'єр-міністра організувати консорціум, на що ніколи я санкцій не дам, наскільки в мене буде можливостей", - заявив президент.


За матеріалами - "Дзеркала тижня"

"Турецька сторона готова до негайного звільнення від віз, якщо уряд України відповідно погодиться піти на такий самий крок", - стверджує посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Меріч.


Джерело - Українська правда

Узгоджена газова угода Польщі з Росією може бути заблокована. Про це заявив віце-прем`єр Польщі Вальдемар Павляк


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

“Європейський Союз не підтримує жодного кандидата. Ми підтримуємо Україну, ваш народ та демократичний процес”, - цитуються у повідомленні слова Є.Бузека.


Джерело - УНІАН, "Коммерсант"

Фінляндія і Німеччина не встигнуть завершити процедуру оформлення дозволів на будівництво газопроводу "Північний потік" у 2009 році.


Джерело - УНІАН

Президентові Обамі вдалося зібрати необхідну більшість у Сенаті для затвердження пакету законопроектів, що реформують систему охорони здоров`я в США.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Та чи не виникне конкуренції між представниками іспанського головування та президентом Європейської Ради, адже і прем’єр-міністр Іспанії, і Герман Ван Ромпей стоятимуть біля одного й того ж керма?


Джерело - УКРІНФОРМ

За словами Прем'єр-міністра Фінляндії Матті Ванханена, причиною провалу підписання договору стало те, що деякі промислово-розвинені країни та країни, що розвиваються, не були готові на значне скорочення шкідливих викидів.


Джерело - Українська правда

Рада міністрів Євросоюзу одностайно схвалила приєднання України до Угоди про Енергетичне Співтовариство.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Документ має стати основою для досягнення міжнародної угоди про скорочення викидів так званих «парникових газів».


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

З 19 грудня громадяни Сербії, Чорногорії та Македонії зможуть в’їжджати до Євросоюзу без віз. На перший погляд – позитивний сигнал для Балкан. Але тут приховано також потенційний конфлікт.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко та міністр закордонних справ і європейської інтеграції Юрій Лянке підписали спільне звернення до ЄС щодо використання фінансових механізмів «Східного партнерства» для створення Єврорегіону «Дністер».


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Цифри становлять 1,04% валового національного доходу ЄС.


Джерело - УНІАН

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Раїса Богатирьова обговорила з Надзвичайним та Повноваженим Послом США в Україні Джоном Теффтом українсько-американське співробітництво.


Джерело - Українська служба ВВС

Економісти називають виступ грецького прем'єра кроком у правильному напрямку, здатним заспокоїти фінансові ринки і центральні банки європейських країн. Хоча на думку деяких експертів, у промові пана Папандреу забракло точних цифр.


Джерело - Українська служба ВВС

За два дні до завершення саміту зберігаються глибокі розбіжності між бідними і багатими країнами щодо того, хто має скоротити викиди парникових газів і наскільки, а також - скільки фінансування мають отримати бідніші країни.


Джерело - УКРІНФОРМ

46% американців взагалі не підтримують президента, 52% - не погоджуються з кроками його адміністрації щодо відновлення економіки, 56% - критикують Барака Обаму за величезний дефіцит федерального бюджету.


Джерело - УКРІНФОРМ

Місію очолить радник Європейського департаменту МВФ та глава місії фінансової організації в Хорватії Атанасіос Арванітіс. Речник Фонду наголосила на тому, що це рішення ніяк не пов'язане із поточною ситуацією в Україні.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Генеральний Cекретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що Альянс ніколи не нападе на Росію. Він також вважає, що Росія не нападатиме на НАТО.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Так, дійсно, це було важливою частиною порядку денного, оскільки ми розходимося в питанні Грузії. Ми наполягаємо на територіальній цілісності Грузії і виведенні російських військ з Грузії", - заявив генсек НАТО.


Джерело - "Эхо Москвы", УКРІНФОРМ

"Мені не хотілося б, щоб ядерна зброя використовувалася в наступальних діях, як ми це бачили в російському документі", - сказав Генсек НАТО.


Джерело - УКРІНФОРМ

НАТО не вірить, що Грузія готує військовий реванш. Таку заяву зробив Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.


Джерело - УКРІНФОРМ

Грузія і Україна повинні виконати необхідні критерії, а поки що вони не виконані. "Це причина, чому ми почали співробітництво з Грузією і Україною з метою реформувати їх суспільство", - додав А. Расмуссен.


Джерело - Українські новини, Українська правда

Міністр закордонних справ Петро Порошенко прогнозує уведення безвізового режиму України з ЄС до проведення чемпіонату Євро-2012.


За матеріалами - Української правди

"Ми готові до обговорення його (Медведєва) ідей, але, в принципі, я не думаю, що нам потрібні нові юридичні рамки, оскільки у нас вже є солідні документи, які складають добрі рамки для нашого співробітництва", - сказав Генсек НАТО.


Джерело - УКРІНФОРМ

У рамках візиту Радослава Сікорського у Міністерстві закордонних справ України відбудеться друге засідання Ради МЗС України та МЗС Республіки Польща під головуванням міністрів закордонних справ двох держав.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

Підтримка цієї пропозиції надасть президенту РФ можливість не звертатися у Раду Федерації з кожного конкретного випадку оперативного використовування формувань Збройних сил за межами Росії.


За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

«Як Президент я маю одну мету – привести Україну до членства у ЄС і НАТО», - сказав Віктор Ющенко, підкресливши, що розуміє, що він має бути в авангарді цієї політики.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Переговори про вступ до Енергетичного співтовариства Київ вів упродовж останнього року. Тепер вони завершені. І на засіданні Ради Міністрів ЄС у Загребі має бути ухвалене рішення про членство України у цьому співтоваристві.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект про санкції проти іноземних фірм, які поставляють до Ірану бензин. Зокрема, американським фінансовим установам має бути заборонено співпрацювати з такими фірмами.


Джерело - УНІАН

Очікується, що додатковий грузинський контингент діятиме в Афганістані в зоні британської відповідальності.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Українська продукція, яку експортують до Євросоюзу та США, може подорожчати – через рівень викидів парникових газів. Про це йдеться на кліматичному саміті ООН, що триває у Копенгагені.


Джерело - Українська правда

Оточення прем'єра Юлії Тимошенко опрацьовує питання щодо залучення компанії "Ітера" в якості газового посередника.


Джерело - УКРІНФОРМ

Про таке рішення повідомив президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама у спеціальному меморандумі, текст якого розповсюдила прес-служба Білого дому.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Таке переконання висловила Державний секретар США Хілларі Клінтон. Вона виступила з промовою у Джорджтаунському університеті.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Фактично, ми сьогодні констатуємо, що вздовж кордону України нам вдалось побудувати практику країн Шенгенської зони з Латвією, Литвою. Найближчим часом приєднається Естонія і Польща", - Порошенко.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Єврокомісія скликала експертів, що входять до складу Групи, для аналізу готовності країн ЄС до надзвичайних ситуацій в енергетиці за станом на початок зими, зокрема, наявності необхідних запасів нафти, бензину та інших нафтопродуктів.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

10-11 грудня 2009 року в місті Івано-Франківську в рамках науково-інформаційного проекту «Євроатлантична інтеграція України» відбулася ІІ Міжнародна наукова конференція «НАТО: виклики і трансформація – погляд з України».


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Альянс провів своє розслідування цього інциденту, деталі якого, як тепер з'ясовується, Гуттенберг нібито приховав від громадськості.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

51% респондентів вважають безробіття – найважливішою проблемою на національному рівні. Другим найважливішим питанням для своїх країн опитані вважають економічну ситуацію – 40%, і третім – інфляцію – 19%.


За матеріалами - УНІАН

Шведське головування ЄС розповсюдило сьогодні заяву, в якій члени ЄС визначили своє ставлення до президентських виборів в Абхазії та визнали їх нелегітимними.


Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії, поширеному за підсумками засідання Газової координаційної групи ЄС. Це засідання відбулося сьогодні у Брюсселі.


За матеріалами - Української правди, УНІАН

Раніше Ющенко висловлював сподівання, що 18 грудня у Загребі під час засідання Ради міністрів ЄС буде прийнято позитивне рішення щодо приєднання України до договору про Енергетичне співтовариство.


Джерело - Українська служба ВВС

Президент сказав, що американські банки дістали виняткову підтримку з боку держави і тепер вони мають продемонструвати виняткову відданість зміцненню американської економіки.


Джерело - Українська служба ВВС

Георгіус Папандреу: "Ми маємо сьогодні дефіцит бюджету, який сягає 12,7% валового внутрішнього продукту, і дедалі більший державний борг, який сягає 300 мільярдів євро. У результаті Греція ризикує потонути під тягарем свого боргу."


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко зустрівся з співголовою Комітету у закордонних справах сенатором Ричардом Лугаром та головою підкомітету з питань Європи сенатором Жан Шахін.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

П’ятого грудня закінчився термін дії американо-російської угоди про скорочення стратегічних озброєнь. Хоча обидві сторони сподівалися укласти новий договір до початку місяця, переговори у Женеві (Швейцарія) досі не завершено.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Прем’єр-міністр Великої Британії Гордон Браун та президент Франції Ніколя Саркозі виступили зі спільним закликом до запровадження спеціального податку на бонуси, які цього року одержали банкіри.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

10 грудня 2009 минуло десять років відтоді, як Туреччина отримала статус кандидата на вступ до Європейського союзу. Чотири роки тому Брюссель почав з Анкарою переговори, але до чого вони приведуть?


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Лідери ЄС затвердили 5-річну програму дій в області юстиції, свободи та безпеки, так звану Стокгольмську програму.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Лідери ЄС просять Єврокомісію до березня 2010 року представити проект нової 10-річної стратегії зростання та зайнятості ЄС.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Лідує кандидат від правої партії "Національне оновлення" (Renovacion Nacional) і відомий у країні підприємець Себастьян Піньєра, що заручився підтримкою 44,23% голосів виборців.


Джерело - Українська правда

Це відбудеться, незважаючи на обіцянки чинного прем'єр-міністра, які вона дала російській стороні, про те, що цей нафтопровід не буде переведений в аверсний режим.


Джерело - Українська правда

"Ми продовжуємо співпрацю і сподіваємося, що ми зможемо отримати четвертий транш до кінця року", - заявила прем'єр Юлія Тимошенко, повідомляє її офіційний сайт.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Тим часом з Бангкоку повідомили, що суд наказав затримати екіпаж літака - чотирьох громадян Казахстану і одного - Білорусі - на 12 днів для проведення слідства.


Джерело - Українська правда

Міжнародний валютний фонд вирішив відмовити Україні у наданні четвертого траншу кредиту у розмірі 3,5 мільярдів доларів до завершення президентських виборів.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Збільшення американського контингенту в Афганістані навряд чи призведе до швидкого успіху, подібного до того, що відбувся в Іраку, вважає колишній командувач міжнародним контингентом в Іраку генерал Девід Петреус.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Дводенний саміт лідерів Євросоюзу розпочався у Брюсселі. Це – остання зустріч голів держав та урядів за старою схемою, бо надалі Лісабонська угода внесе свої корективи.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Глава Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майк Муллен повідомив, що перший підрозділ із додаткового 30-тисячного контингенту – батальйон морської піхоти – вже наступного тижня направлять на південь Афганістану.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Катастрофічна фінансова ситуація принаймні в двох країнах євро-зони – Греції та Ірландії – надають привід непокоїтися за долю спільної європейської валюти. Без паніки – намагається заспокоювати керівництво ЄС.


Джерело - УРІНФОРМ

Євросоюз запроваджує чотири проекти допомоги в інноваційній сфері, презентація яких відбулася в Києві.


Джерело - УКРІНФОРМ

Як важливий партнер НАТО і як потенційний член Альянсу, Україна буде залучена до розробки стратегічної концепції організації.


Джерело - УКРІНФОРМ

На португальському острові Мадейра сьогодні на засіданні виконавчого комітету УЄФА приймаються доленосні для України рішення: в яких українських містах проводитиметься Євро-2012.


Джерело - Українська служба ВВС

Спільний лист з’явився після суперечки між Британією та Францією з приводу призначення француза Мішеля Барн’є відповідальним за фінансовий ринок ЄС.


Джерело - УКРІНФОРМ

Метою проектів є вдосконалення інноваційної політики на державному та регіональному рівнях для приведення української політики у сфері досліджень та інновацій у відповідність з передовою європейською практикою.


Джерело - Українська правда, Газета "Дело"

Минулого тижня державна компанія "Укрспецекспорт" уклала контракт вартістю 2,4 млрд. доларів на виробництво танків для іракської армії.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Свій виступ державний секретар розпочав зі слів про те, що життя сповнене сюрпризів. Пан Гаррідо сказав, що не може передбачити „політичної атмосфери в самому ЄС та за його межами.


Джерело - УНІАН

Федеральне бюро розслідувань і Секретна служба США вже відкрили свої представництва в Італії, Нідерландах, Румунії, Естонії і ще одній країні, назва якої не розкривається.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Йдеться про попередньо розповсюджений проект підсумкового документу саміту, який розробили представники розвинутих країн і господарі конференції.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

На цьому наголосив міністр закордонних справ України Петро Порошенко, виступаючи з промовою у вашингтонському Центрі Карнегі за міжнародний мир.


Джерело - УКРІНФОРМ

Відкриваючи зустріч, заступник Державного секретаря США Джеймс Стейнберг наголосив, що створення такого органу свідчить про спрямованість США на "довгострокове та системне співробітництво з Україною".


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

За останні 5 років Україна не досягла суттєвого поступу у наближенні до Євросоюзу, констатує президент Європарламенту Єжи Бузек.


Джерело - Українська правда

"Угода, яке звичайно веде до одного - до банкрутства" Нафтогазу ", - заявив президент.


Джерело - Українська правда

Про це йдеться в поширеній апаратом РНБО "Аналітичній довідці щодо загроз національним інтересам в газовій сфері", яка оприлюднена на сайті президента.


Джерело - Українська служба ВВС

Водночас чимало політиків критикують участь українських миротворців на теренах Ліберії. Кажучи, що українці щодня наражають себе на небезпеку, і це пов’язано не лише з військовими діями, але і низьким рівнем життя і високим рівнем захворюваності.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Разом з тим, міністри не підтримали ініціативу швецького головування в ЄС щодо того, щоб Єрусалим водночас був столицею Ізраїлю та Палестини.


Джерело - УНІАН

Віце-прем`єр-міністр, міністр закордонних справ Держави Ізраїль Авігдор Ліберман вважає успішним свій візит в Україну.


За матеріалами - УНІАН

На думку міністра закордонних справ головуючої в ЄС Швеції Карла Більдта, програма «Східне партнерство» почала працювати, й він сподівається, що її реалізація буде продовжена за іспанського президентства в ЄС, що починається з 1 січня 2010 року.


Джерело - УНІАН

«18 грудня, я переконаний, Україна стане членом Європейського енергетичного співтовариства», - сказав Президент.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Американський міністр пообіцяв, що США не повторять помилку 1989 року і підтримуватимуть афганських партерів у боротьбі із повстанськими угрупованнями скільки це буде потрібно.


Джерело - УКРІНФОРМ

Зокрема, аташе з питань оборони Посольства Словацької Республіки в Україні Юрай Бескид зазначив, що уряд його країни обговорював рішення про збільшення військового контингенту вдвічі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Напередодні у столиці Іраку та її околицях з невеликою різницею у часі було висаджено в повітря п'ять замінованих автомобілів.


Джерело - УКРІНФОРМ

Євросоюз має намір укласти угоди про асоціацію з усіма країнами Східного партнерства, але особливо далеко просунувся у підготовці такого двостороннього документу на переговорах з Україною.


За матеріалами - Український простір, КоммерсантЪ-Украина

Комісар Євросоюзу з питань зовнішніх відносин та європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер порадила Києву поки не замислюватися про перспективи повноцінного членства в Євросоюзі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Як наблизитися до загальноєвропейської мрії 20-20-20? У Брюсселі шукають шлях, як до 2020 року на 20% знизити кількість викидів у повітря збільшити, скоротити енергоспоживання й на 20% збільшити енергоефективність.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Учасники конференції у Копенгагені розділились на два табори: розвинуті країни та країни, що розвиваються. Останні претендують на більш вигідні умови щодо викидів вуглецю в атмосферу.


За матеріалами - УКРІНФОРМ, Прес-служби МЗС України

Глави зовнішньополітичних відомств розглянуть результати роботи тематичних платформ багатостороннього виміру ініціативи та обговорять перспективи і пріоритети розвитку “Східного партнерства” на 2010 рік.


Джерело - УКРІНФОРМ

"На додаток до 30 тисяч війсьовослужбовців, які прибудуть із Сполучених Штатів, союзники по НАТО і партнери висловили готовність додатково надіслати майже 7 тисяч військових для участі в цій місії," - сказав Расмуссен.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

За версією журналу, саме завдяки вмілим діям та нестандартним підходам глави ФРС США вдалося запобігти повторенню іще однієї "Великої депресії".


Джерело - Українська правда

"Румуни проголосували за Геоана, але держапарат Бесеску намагається зробити його переможцем шляхом фальсифікацій", - заявив представник соціал-демократичної партії Лівіу Драгнеа.


Джерело - Українська правда

"Думаю, що найближчим часом ми зможемо рапортувати про досягнення, про прорив у цьому питанні", - запевнив глава МЗС Ізраїлю.


Джерело - УНІАН

За офіційною інформацією, діючий Президент Румунії Т.Басеску набрав 50,37% і здобув перемогу в другому турі президентських виборів.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

“Ми чітко продемонстрували, що ми підтримуємо територіальну цілісність Грузії”, - сказала Х.Клінтон.


Джерело - УНІАН

Газопровід «Північний потік», ймовірно, ніколи не буде збудовано, така ж доля, швидше за все, спіткає й інший масштабний проект «Газпрому» - «Південний потік»?


Джерело - УНІАН

Р.Т.Ердоган уточнив, що турецька сторона, зі свого боку, готова до проведення військової підготовки афганських збройних сил і співробітників поліції країни.


Джерело - УНІАН

Якщо вона провалиться, то, відповідно до конституції, нинішній склад законодавчих зборів буде розпущено, і наступного року країну чекають нові дострокові вибори.


Джерело - УНІАН

Дж.Теффт, вручаючи вірчі грамоти, підкреслив, що для нього велика честь бути послом в Україні. «Я маю надзвичайний привілей представляти Президента Обаму та американський народ», - сказав він.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Двоє кандидатів - нинішній президент країни Траян Бесеску та його головний конкурент, лідер Соціал-демократичної партії Мірча Джоане - мають мінімальну різницю в підтримці електорату.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Американська сторона нас запевнила, що ракети будуть в Польщі у конфігурації, про яку ми просили Вашингтон: батарея буде боєздатною й інтегрованою в нашу систему протиповітряної оборони", - зазначив Сікорський.


За матеріалами - Української служби ВВС

У заяві, оприлюдненій з нагоди 15-ї річниці підписання Будапештського меморандуму, український лідер пояснює необхідність нових переговорів стрімкими змінами в сучасному світі, які, на думку пана Ющенка, не роблять цей світ безпечнішим.


За матеріалами - Української служби ВВС

Після підрахунку понад 95% голосів на президентських виборах у Румунії, як виглядає, перемагає нинішній президент Траян Бесеску, який здобув 50% голосів.


Джерело - Українська правда

Про це він заявив, виступаючи на відкритті саміту Україна-ЄС в п’ятницю.


Джерело - Українська служба ВВС

У Вашингтоні сенатори від демократичної партії на слуханнях комітету у закордонних справах виступили з критикою планів президента Обами збільшити військову присутність в Афганістані.


Джерело - УНІАН

Про це повідомив журналістам міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.


Джерело - УНІАН

“Позиція набуття бойового досвіду, позиція підвищення авторитету є абсолютно необхідною”, - сказав міністр.


Джерело - УНІАН

Президент США Барак Обама вважає, що у США є шанс зробити XXI століття "американським століттям", якщо країні вдасться подолати безробіття, виступаючи у четвер на відкритті Cаміту з економічного розвитку і створення робочих місць.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Те, що система безпеки потребує кардинального реформування, те, що необхідно шукати нові підходи до самої архітектури такої безпеки, для нас є повністю очевидним", - наголосив український міністр.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Свою згоду вже надали: Італія (1000 солдат), Грузія (1000), Польща (600), Південна Корея (500), Іспанія (250), Словаччина (250) та інші.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Брюсселі в рамках зустрічі Північноатлантичної Ради НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО. Представники Києва та Альянсу вперше оцінили виконання Національної річної програми


Джерело - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля".

Євросоюз на саміті представлятиме головуючий у ЄС прем’єр-міністр Швеції Фредрік Райнфельдт, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, комісар ЄС із питань зовнішніх відносин Беніта Ферреро-Вальднер.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

Міністр передав Генсеку НАТО Андерсу Фог Расмуссену пропозиції Києва для дискусії в рамках обговорення нової Стратегічної концепції НАТО.


За матеріалами - Української служби ВВС

Напередодні чергової зустрічі керівників України та Євросоюзу чільні представники ЄС дали зрозуміти, що розчаровані відсутністю результатів у роботі української влади, що мали би наближати Україну до європейських стандартів.


Джерело - УНІАН

«Я даю собі повний звіт, що нинішня політика, яка проводиться урядом по відношенню до українського війська, не є національною», - зауважив В.Ющенко.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Президент Сполучених Штатів Барак Обама, оприлюднюючи нову стратегію США в Афганістані, не виключив, що виведення військ може розпочатися уже всередині 2011 року.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У США вимагають від союзників негайного нарощування воєнних сил щонайменше на 15 тисяч осіб


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Напередодні Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що не знає, чи вважають країни-учасниці достатніми реформи, що були проведені країнами-кандидатами. Боснія й Герцеговина, як і раніше, перебуває під міжнародним контролем.


Джерело - УНІАН, DPA

Міністри фінансів країн-членів ЄС в середу, 2 грудня, в Брюсселі домовилися про створення трьох нових наглядових органів для контролю за банками, страховими агентствами і біржами.


Джерело - УНІАН

Північноатлантичний альянс додатково надішле до Афганістану 5 тис. військовослужбовців у 2010 р. Про це повідомив журналістам Расмуссен, відповідаючи на ініціативу президента США Барака Обами щодо збільшення військового контингенту в Афганістані.


Джерело - УКРІНФОРМ

Чи є більш готовими Чорногорія й Боснія та Герцеговина до приєднання до ПДЧ, ніж Україна і Грузія, Расмуссен зауважив лише, що союзники по Альянсу вітатимуть прогрес, який Україна і Грузія досягли у виконанні річних національних програм.


Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-НАТО"

Грузія впродовж наступного року може збільшити свій контингент з трьох до майже 1000 військовослужбовців.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У перший день перебування міністра у Вашингтоні відбудеться установче засідання Стратегічної комісії Україна-США, під час якого сторони обговорять широке коло двосторонніх та міжнародних питань.


Джерело - Українська служба ВВС

Китай та Індія вестимуть перед, але показники зростання їхньої економіки будуть набагато нижчі ніж понад 7% у докризовий період.


Джерело - Українська правда

"Мене там не буде. Представляти комісію буде Беніта Ферреро-Вальднер", - сказала Ештон у середу в Брюсселі, відповідаючи на запитання депутатів Європейського парламенту в рамках засідання комітету з питань іноземних справ.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

«Європа спромоглася призначити на провідні посади пана і пані Ніхто. Це капітуляція Європи і шлях у нікуди».


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Це була програмна промова, в якій Обама виклав концепцію нової стратегії війни в Афганістані. Він звертався не лише до майбутніх офіцерів, а й до всього народу Америки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сьогодні зранку прес-офіс НАТО поширив заяву Генерального Секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена, в якій керівник НАТО привітав рішення Сполучених Штатів збільшити військовий контингент в Афганістані.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

В перший день роботи на новій посаді новопризначений Високий представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Кетрін Аштон висловила вдячність своїм попередникам - Хав'єру Солані та Беніті Ферреро-Вальднер.


Джерело - УКРІНФОРМ

Про це у Мадриді вчора заявив Мартін Шульц, лідер політичної групи Європарламенту "Прогресивний альянс соціалістів і демократів".


Джерело - УКРІНФОРМ

Барак Обама визначився із кандидатурою представника США при Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). На цю високу посаду він запропонував речника Державного департаменту Іана Келлі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Водночас Б.Обама пообіцяв, що у липні 2011 року американське керівництво почне згортати військову присутність у регіоні. "Через 18 місяців наші солдати почнуть повертатися додому", - наголосив він.


Джерело - Українська правда

У середу, 2 грудня, до Києва прибуває новий посол США Джон Теффт.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Організація з безпеки та співробітництва в Європі у вівторок і середу на своїй конференції в Афінах обговорить запропонований Росією євроатлантичний пакт з безпеки. До ОБСЄ ідею дипломатично переадресувано з НАТО.


Джерело - Європейський простір

До міжнародної конференції у Копенгагені, на якій політичні лідери світу планують ухвалити угоду, що стане наступницею Кіотського протоколу, залишається не так багато часу. Європарламент закликає до рішучіших дій.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

«Ці умови ми Україні неодноразово називали під час попередніх переговорів і зустрічей. Лише коли всі вони будуть виконані, тоді ми будемо готові рухатися далі у питаннях візової лібералізації».


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Кремль оприлюднив проект договору про безпеку. Мета цього кроку, мовиться в преамбулі, замінити установи часів «холодної війни» на зразок НАТО.


Джерело - УКРІНФОРМ

Засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів має виключне значення з точки зору продовження процесу, започаткованого на Бухарестському саміті НАТО у 2008 році.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Питання вступу України в НАТО залежить від самої України, від відповідності стандартів та готовності українського суспільства", - наголосив український міністр, який перебував з візитом у Берліні.


Джерело - УКРІНФОРМ

З 1 грудня набирає чинності Лісабонська угода - новий основний документ ЄС, ратифікований усіма 27 країнами-членами.


За матеріалами - Української правди, "Deutsche welle"

Ознайомившись із цією ініціативою, керівництво Північноатлантичного Альянсу дійшло висновку, що детальніше вивчення російського проекту є радше прерогативою ОБСЄ.


Джерело - Українська служба ВВС

Самоврядний уряд Шотландії оприлюднив Білу книгу (політичні пропозиції для громадських консультацій) щодо конституційного майбутнього країни, яка може відкрити шлях для референдуму про незалежність.


За матеріалами - Української служби ВВС

«Корупція, бюрократія та різні адміністративні перешкоди слугують лише інтересам тих, хто сьогодні контролює економіку тому, що вони не хочуть конкуренції, бо у них алергія на конкуренцію», - сказав Жозе Мануель Пінто Тешейра.


АНАЛІТИКА

Олексій КОЛОМІЄЦЬ - Центр європейських і трансатлантичних студій

Президент США Барак Обама зробив свій вибір. Виступаючи першого грудня у Вест-Пойнті, він звернувся до нації із закликом виграти «війну необхідності» в Афганістані. Це історичне рішення. Але це — «війна вибору».


Роберт Кеган - The Washington Post

Зсув у риториці під час виступу в Осло був вражаючий. Обама відверто нагадав своїй європейській аудиторії про центральну роль Америки.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Тимошенко їде до Бонну на з’їзд Європейської Народної Партії. Деморалізована. Через декілька днів для неї все закінчиться – і прем’єрство, і безрадісні перспективи щодо інших посад.


Джерело - Радіо Свобода

Напруга, викликана оприлюдненням у Афінах російського проекту нової архітектури європейської безпеки, дещо спала. Обидві сторони закликали не драматизувати ситуації і сіли за стіл переговорів.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - "Євроатлантична Україна"

Нехай Новий 2010 Рік та Різдво Христове запалить для Вас нові вогні сподівань, ідей та наснаги!


Джерело - УКРІНФОРМ

Із закликом до взаємопорозуміння та єдності "сім"ї й народу" виступив вчора Папа Римський Бенедикт XVI під час молитви "Ангелус".


За матеріалами - Прес-служба Президена України

"Шановні співвітчизники! Сердечно вітаю вас із величним світлим Святом - Різдвом Христовим. Уже більше двох тисяч років чудо народження сина Божого надихає й об'єднує віруючих в єдину світову християнську родину," - говориться у привітанні Президента.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Енергетичні експерти очікують на стику років черговий конфлікт між Росією та Україною щодо ціни газу. Щоправда, на думку більшості з 200 опитаних німецьких фахівців, відбудеться він за іншим сценарієм, аніж минулої зими.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

«Я був відповідальним за справді історичне головування у тому сенсі, що це – останнє головування, де керування зовнішньою політикою Євросоюзу переходило від однієї країни до іншої, – каже міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У Конгресі США розглядатиметься резолюція, яка закликає до подальшої підтримки України на шляху політичного та економічного розвитку. Проект відповідного документа було представлено у Комітеті з міжнародних відносин нижньої конгресової палати.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Головною причиною для прийняття подібного рішення видання називає той факт, що "він є найбільш важливим гравцем, який керує найвпливовішою світовою економікою".


Михайло Самусь - Українська служа Радіо Ссвобода

Проект «Договору про Європейську безпеку», який представив президент Росії, написано в кращих традиціях радянської дипломатії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Ненасильницький рух не міг зупинити армії Гітлера. Переговори не можуть переконати лідерів "Аль-Каїди" скласти зброю. Вислів про те, що сила - дещо необхідне, це не заклик до цинізму, це - визнання історії", - зазначив Барак Обама.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

"Афганістан потребує для своєї самостійної гарантії безпеки чимало часу. Чи буде це 15-20 років, давайте сподіватися на прискорений економічний розвиток Афганістану», – зазначив Гейтс.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Таке суттєве військове підсилення принаймні на деякий час спричинить шок та покладе «Талібан» у позицію захисту.


Джерело - Українська служба ВВС

У день саміту 56 газет у 45 країнах світу вийшли з однаковою редакційною на 20-ти мовах із застереженням, що кліматичні зміни «спустошать нашу планету» у разі як не будуть узгоджені спільні дії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Делегацію України на саміті очолить Президент України Віктор Ющенко, делегацію ЄС - головуючий у ЄС Прем'єр-міністр Швеції Фредрік Рейнфельдт.


За матеріалами - Української служби ВВС

Президент Обама дійшов рішення про подальші дії в Афганістані після понад трьох місяців роздумів і понад 10 зустрічей за участі чільних радників.


За матеріалами - УНІАН

"Сьогодні ми відзначаємо 18-ту річницю великої події – Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року. У той історичний день понад 90% учасників волевиявлення висловились на підтримку Акта проголошення незалежності України”, - наголосив глава держави.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект