НОВИНИ

24.12.2009 | У Кіровограді відбулися лекційні заняття на тему: "Зовнішня політика України. Основні аспекти євроатлантичної інтеграції України"
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

У м.Кіровоград відбулися лекційні заняття на тему: "Зовнішня політика України. Основні аспекти євроатлантичної інтеграції України". Лекції для начальників відділів взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрацій, голів районних, селищних та сільських рад прочитав другий секретар Департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України Максим Мантюк.


Лекційні заняття з означуваної тематики відбулися у державному навчальному закладі "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської облдержадміністрації" у рамках виконання Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N974.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект