НОВИНИ

14.12.2009 | На президентських виборах у Чілі очікується другий тур
За матеріалами - УКРІНФОРМ

На виборах президента Чілі, що відбулися у неділю, жодному з кандидатів не вдалося набрати абсолютну більшість голосів виборців. Таким чином, нового президента країни буде обрано у другому турі.


На даний момент, як повідомила чілійська ЦВК, підраховано 59,99% виборчих бюлетенів. Лідує кандидат від правої партії "Національне оновлення" (Renovacion Nacional) і відомий у країні підприємець Себастьян Піньєра (Sebastian Pinera), що заручився підтримкою 44,23% голосів виборців.


Суперником С. Піньєри у другому турі буде кандидат від правлячого ліво-центристського "Об'єднання партій за демократію" (Concertacion de Partidos por la Democracia) Едуардо Фрей (Eduardo Frei), за кандидатуру якого в першому турі віддано 30,05% голосів.


У випадку, якщо виборчі бюлетені, що залишилися, не змінять нинішню ситуацію, другий тур президентських виборів у Чілі відбудеться 17 січня 2010 року.


Раніше Е. Фрей уже очолював чілійську державу, обіймаючи посаду президента з 1994 по 2000 роки. С. Піньєра балотувався у президенти на виборах 2005 року, однак програв Мішель Бачелет. Остання поступиться своїм постом новому главі держави згідно із конституцією Чілі, що забороняє одній і тій само людині очолювати країну два президентських терміни поспіль.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1936. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект