НОВИНИ

07.12.2009 | Американський посол виголосив промову українською мовою
Джерело - УНІАН

Президент України Віктор ЮЩЕНКО прийняв вірчі грамоти Надзвичайних і Повноважних Послів Сполучених Штатів Америки в Україні Джона Френсіса ТЕФФТА та Туреччини Ахмета Бюлента МЕРІЧА.
Як передає кореспондент УНІАН, Дж.ТЕФФТ, вручаючи вірчі грамоти, підкреслив, що для нього велика честь бути послом в Україні. «Я маю надзвичайний привілей представляти Президента ОБАМУ та американський народ», - сказав він.


Він висловив сподівання на плідну співпрацю: «Чекаю з нетерпінням на плідну співпрацю та побудову стратегічного партнерства між країнами».


Дж.ТЕФФТ виголосив свою промову українською мовою.


Посол Туреччини під час церемонії вручення вірчих грамот передав вітання В.ЮЩЕНКУ та українському народу від свого Президента. Він зазначив, що для Туреччини розвиток відносин з Україною є пріоритетом. «В баченні Туреччини зовнішнього світу Україна займає важливе місце, ваша країна знаходиться серед країн пріоритетного розвитку відносин», - запевнив посол.


Він підкреслив, що його завдання полягає у розвитку цих відносин, які і без того грунтуються на дружній основі. «При виконанні цього розпорядження мені будуть потрібні ваші поради та направлення, тому я хочу вручити вам вірчі грамоти», - наголосив А.МЕРІЧ, передаючи В.ЮЩЕНКУ документи.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5055. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект