НОВИНИ

14.12.2009 | Петро Порошенко зустрівся з впливовими сенаторами Конгресу США
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко зустрівся з співголовою Комітету у закордонних справах сенатором Ричардом Лугаром та головою підкомітету з питань Європи сенатором Жан Шахін.

 


Міністр окреслив поточну політичну та економічну ситуацію в Україні напередодні президентських перегонів. Він запевнив американську сторону у незворотності демократичних процесів в Україні та у проведенні чесних і прозорих президентських виборів у відповідності до міжнародних стандартів.


Обговорюючи вплив глобальної фінансової кризи на українську економіку, глава зовнішньополітичного відомства підкреслив важливість продовження співпраці з МВФ. Сторони обмінялися думками щодо актуальних питань міжнародної політики, енергетичної безпеки та ситуації в регіоні, а також співробітництва України з НАТО та ЄС.


Було відзначено значний прогрес у двосторонніх відносинах із США в рамках стратегічного партнерства двох країн. Під час зустрічі з сенатором Лугаром, Міністр подякував за надану Сполученими Штатами Україні допомогу у боротьбі із епідемією вірусу грипу N1H1 в рамках реалізації механізму Двосторонньої угоди між МОЗ України і Міноборони США у галузі біологічної безпеки.


Петро Порошенко висловив вдячність співрозмовникам за послідовну підтримку суверенітету та незалежності України і запросив відвідати нашу державу. Сенатори Жан Шахін та Ричард Лугар із вдячністю прийняли запрошення. З приємністю згадуючи свої подорожі до України, сенатор Ричард Лугар пообіцяв і надалі сприяти становленню України, як сильної демократичної держави.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект