НОВИНИ

07.12.2009 | Вибори президента Румунії: обидва кандидати заявляють кожний про свою перемогу
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Попередні результати другого туру виборів президента Румунії поки що зберігають інтригу та не дають змоги остаточно визначити переможця перегонів. Двоє кандидатів - нинішній президент країни Траян Бесеску та його головний конкурент, лідер Соціал-демократичної партії Мірча Джоане - мають мінімальну різницю в підтримці електорату.


Зокрема, за підсумками екзит-полів, проведених двома організаціями та оприлюднених у неділю одразу після закриття виборчих дільниць, перемога дісталася Мірчі Джоане. Так, згідно зі статистикою Компанії соціологічних та брендових досліджень (CCSB), лідер соціал-демократів отримав 51,2%, Траян Бесеску - 48,8%. Екзит-пол, проведений Центром міської та регіональної соціології (CURS), також підтвердив перемогу Мірчі Джоане (50,8%) проти 49,2% за Траяна Бесеску.


Між тим, за попередніми результатами підрахунку голосів Центральним виборчим бюро (ВЕС) Румунії, на 8 год. ранку сьогоднішнього дня, Траян Бесеску має підтримку 50,43% виборців, Мірча Джоане - 49,57%. Як зазначив речник ВЕС Маріан Мухулец, на цей момент Центральне виборче бюро підрахувало дані, надіслані з 95,4% виборчих дільниць.


Таким чином, за наявними цифрами поки що не можна говорити про перемогу одного з учасників перегонів. Натомість обидва кандидати вже заявили про свою перемогу.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект