НОВИНИ

24.12.2009 | Україна и Угорщина відкриють на своєму кордоні 2 пропускних пункти
Джерело - Європейський простір

До Євро-2012 Україна и Угорщина відкриють на своєму кордоні 2 пропускних пункти. Про це в ході спільного брифінгу заявив міністр закордонних справ України Петро Порошенко. Він зазначив, що в ході зустрічі зі своїм угорським колегою, було обговорено питання безкоштовних довгострокових національних віз.


"Ми щойно підписали план консультацій між нашими країнами в 2010-2011 рр. , де на 2010 р. передбачається спільна позиція, яка дозволить укласти Україні угоду про асоціацію в 2010 р., забезпечити дорожню карту щодо безвізового діалогу в шенгенській зоні вже в 2010 р., і укладання поглибленої і всеохоплюючої угоди про зону вільної торгівлі між нашою країною і ЄС", - зазначив П.Порошенко.


В свою чергу міністр закордонних справ Угорщини Петер Балаш наголосив, що його країна і в подальшому прагне поглибити діалог в цих питаннях. "Той регіон, де ми межуємо, є стратегічно надзвичайно важливим, в цьому регіоні фактично межує між собою 5 країн. Співпраця в цьому регіоні матиме дуже велику започаткувальну силу", - повідомив міністр.


Він також наголосив на необхідності співпраці в сфері енергетичної безпеки. Міністр висловив сподівання, що газова криза початку 2009 р. вже не повториться . "На довготривалу перспективу ми будемо працювати на те, щоби підвищилася безпека всіх 3 зацікавлених сторін в газопостачанні - країни-постачальника, країни-транзитера, країни-споживача", - зазначив міністр.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1210. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект