НОВИНИ

02.12.2009 | Барак Обама запропонував кандидатуру речника Держдепу на посаду представника США при ОБСЄ
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама визначився із кандидатурою представника США при Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). На цю високу посаду він запропонував речника Державного департаменту Іана Келлі.


Іан Келлі належить до старших співробітників американського зовнішньополітичного відомства і має ранг радника-посланника. Перед тим як стати офіційним представником Держдепу та заступником міністра з питань зв'язків з громадськістю, він очолював офіс з питань Росії.


Державний секретар США Хілларі Клінтон, представляючи речника свого відомства, охарактеризувала його як кар'єрного дипломата, який провів багато часу у закордонних відрядженнях та мав змогу набути необхідного досвіду. До повернення у Вашингтон, він протягом 2004-2007 років виконував обов'язки радника зі зв'язків з громадськістю місії США при НАТО, був прес-аташе в американському посольстві в Римі (2000-2004 роки) та прес-аташе в дипломатичному представництві в Анкарі (1997-2000 роки).


В якості директора програми "Демократичні ініціативи для нових незалежних країн" Іан Келлі протягом 1994-1996 років координував роботу декількох федеральних установ, що були залучені до питання розбудови демократії на території колишнього Радянського Союзу.


Кандидатуру наступного представника США при ОБСЄ після подання президента має розглянути Сенат. У разі затвердження Іан Келлі змінить на цій посаді тимчасового повіреного у справах Керол Фуллер.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект