НОВИНИ

18.12.2009 | Місія Міжнародного валютного фонду в Україні отримає нового керівника
Джерело - УКРІНФОРМ

Місія Міжнародного валютного фонду в Україні уже в наступному місяці отримає іншого керівника. Її очолить радник Європейського департаменту МВФ та глава місії фінансової організації в Хорватії Атанасіос Арванітіс. Про це повідомила представник фонду Конні Лотц.Атанасіос Арванітіс замінить на цій посаді Джейлу Пазарбазіолу, яка надалі працюватиме у Департаменті валютних та кредитних ринків МВФ. Речник фонду наголосила на тому, що це рішення ніяк не пов'язане із поточною ситуацією в Україні.


У Вашингтоні зараз працює українська урядова делегація, до складу якої увійшли виконувач обов'язків міністра фінансів України Ігор Уманський та заступник міністра Анатолій Мярковський. У цьому контексті директор департаменту зовнішніх відносин МВФ Керолайн Аткінсон під час чергового прес-брифінгу для журналістів наголосила, що між сторонами існує "чітке розуміння того, які кроки треба зробити". За її словами, черговий раунд переговорів буде зосереджено на "умовах, які потрібні для того, щоб досягти домовленостей, і Україна змогла отримати черговий транш в рамках програми стенд-бай".


"Важливо, щоб обидві гілки виконавчої влади працювали разом, аби українське питання вирішилося", - підсумувала Керолайн Аткінсон.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1915. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект