НОВИНИ

04.12.2009 | Обама: США зроблять XXI століття "американським", як і XX
Джерело - УНІАН

Президент США Барак Обама вважає, що у США є шанс зробити XXI століття "американським століттям", якщо країні вдасться подолати безробіття.


"Я відкритий для будь-яких добрих ідей з цього питання. Я приймаю скептицизм щодо саміту з економічного розвитку... Я розумію, що ми не зможемо вирішити проблеми за кілька годин сьогодні вдень... Але я упевнений, що ми можемо добитися прогресу", - сказав президент США, виступаючи у четвер на відкритті Cаміту з економічного розвитку і створення робочих місць.


"Якщо ми поставимося до питання з усією серйозністю, тоді XXI століття стане американським століттям так, як і XX", - наводить слова президента США РІА "Новости".


Він розповів, що активно працює із своїми радниками і членами Конгресу над виробленням нових ідей щодо боротьби з безробіттям. "Про деякі ідеї, що сформувалися, я збираюся розповісти на початку наступного тижня", - зазначив Обама, додавши, що готовий обговорювати будь-які пропозиції.


"Уряд зробить усі відповідальні кроки задля подолання безробіття, хоча ресурси і обмежені", - наголосив він.


У свою чергу, віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи на саміті, зазначив, що певний прогрес у справі боротьби з безробіттям наявний, проте зроблено поки що недостатньо.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7336. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект