НОВИНИ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Рішення Конституційного трибуналу щодо обмеження абортів в Польщі є «конституційним», а дії протестувальників на вулицях польських міст є злочинними.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп зменшив квоту на прийом біженців до Сполучених Штатів Америки у 2021 фінансовому році до історично низьких 15 тисяч осіб.


Джерело - Korrespondent

Раніше в МЗС України заявили про втручання Будапешта в місцеві вибори - у день голосування він відкрито агітував за одну з українських партій.


Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил

Упродовж минулої доби, 27 жовтня, в смугах відповідальності наших підрозділів російсько-окупаційні війська чотири рази атакували на Донбасі.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Туреччина та Греція скасували навчання зі стрільбами, які були заплановані раніше у Східному Середземномор’ї, на 28 жовтня (Туреччина) та 29 жовтня (Греція).


За матеріалами - Politico

Майже двом сотням летовищ у країнах Європи загрожує банкрутство у найближчі місяці, оскільки криза, спричинена пандемією коронавірусу, продовжує завдавати збитків галузі авіаперевезень.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Єврокомісія оголосила у вівторок про виділення трьом країнам ЄС - Італії, Іспанії й Польщі - фінансової допомоги в обсязі 17 мільярдів євро за антикризовою програмою SURE для збереження ключових виробництв та робочих місць в умовах кризи COVID-19.


За матеріалами - Korrespondent

Країни затвердили План двостороннього співробітництва на 2021 рік, зокрема вони домовилися про спільну охорону кордонів.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт досі не отримав від України офіційного повідомлення про заборону в’їзду двом угорським високопосадовцям через їхнє втручання у місцеві вибори.


Джерело - УКРІНФОРМ

У 2021-му році оборонні відомства України та Німеччини проведуть понад півсотні спільних заходів.


Сторінки: 1 2 3 4 5
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект