НОВИНИ

30.12.2009 | Президент провів нараду з керівництвом Міноборони та Генштабу
За матеріалами - УКРІНФОРМ, Прес-служба Президента України Ющенко

Президент України Віктор Ющенко провів робочу нараду з керівництвом Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. На нараду були запрошені перший заступник міністра оборони України Валерій Іващенко, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Іван Свида.Іван Свида доповів Вікторові Ющенку про стан виконання завдань Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України з питань боєздатності Збройних Сил України, оптимізації системи управління, вдосконалення структури та чисельності органів управління Збройними Силами України, організації територіальної оборони держави. Крім того, начальник Генштабу звернувся до Президента з проханням терміново розглянути питання щодо погодження ним призначень виконувачем обов'язків міністра оборони посадових осіб Генштабу та Міністерства оборони. Президент України дав доручення причетним до цього посадовцям негайно опрацювати це питання і доповісти йому.


Президент уточнив завдання керівникам Міністерства оборони та Генерального штабу щодо зміцнення обороноздатності держави на 2010 та наступні роки. На нараді були обговорені також питання забезпечення повсякденної діяльності Збройних Сил України та завершення бюджетного фінансування поточного року.


У нараді також взяли участь заступник глави Секретаріату Президента України - Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Петро Шатковський та радник Президента України Сергій Кириченко.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект