НОВИНИ

03.12.2009 | Міністр закордонних справ України проведе переговори з Державним секретарем США у Вашингтоні
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко проведе переговори з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Хілларі Клінтон. Їх зустріч запланована на 9 грудня. Про це власному кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили у прес-службі посольства України у Вашингтоні.Глава українського зовнішньополітичного відомства відвідає американську столицю з робочим візитом 9-10 грудня. У перший день перебування міністра у Вашингтоні відбудеться установче засідання Стратегічної комісії Україна-США, під час якого сторони обговорять широке коло двосторонніх та міжнародних питань.


На порядку денному візиту - зустрічі з радником Білого дому з питань національної безпеки генералом Джеймсом Джонсом та директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Домініком Стросс-Каном.


Міністр закордонних справ виступить у Центрі Карнегі за міжнародний мир, перед членами Ділової ради Україна-США та поспілкується з українською громадою.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект