НОВИНИ

24.12.2009 | У Києві відбулися переговори делегацій України і РФ з розмежування Азовського і Чорного морів
Джерело - УКРІНФОРМ

У Києві відбувся черговий раунд переговорів делегацій України і Російської Федерації з розмежування Азовського і Чорного морів, а також Керченської протоки.


У ході переговорів делегації розглянули питання проекту лінії українсько-російського державного кордону в Азовському морі та Керченській протоці, а також розмежування територіальних морів та континентального шельфу у Чорному морі.


Стосовно питання розмежування Керченської протоки, то сторони в черговий раз підтвердили свої позиції. Зокрема, з українського боку було заявлено, що конструктивних домовленостей про делімітацію Азовського і Чорного морів та врегулювання всіх інших проблем у цих акваторіях може бути досягнуто лише за умови розмежування Керченської протоки державним кордоном. Українська сторона ще раз підтвердила свою готовність розглянути пропозиції Російської Федерації щодо забезпечення гарантій свободи судноплавства в Керченській протоці для російських суден і очікує на відповідні пропозиції російської сторони.


Були також заслухані повідомлення про стан підготовки проектів двосторонніх угод щодо співробітництва в галузях судноплавства, рибальства, захисту морського середовища та екологічної безпеки в Азовському і Чорному морях та Керченській протоці. Наступний раунд переговорів заплановано провести в першому півріччі 2010 року в Москві.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект