НОВИНИ

28.12.2009 | У рамках програми "Україна-НАТО" колишніх офіцерів перенавчено на брокерів
Джерело - УКРІНФОРМ

Своєрідно відзначив 10-річчя співпраці з Північноатлантичним Альянсом Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. Тут відбувся черговий випуск слухачів, під час якого 40 осіб отримали посвідчення державного зразка за спеціальностями "митний брокер" та "німецька мова", а також міжнародні сертифікати.Як повідомив УКРІНФОРМу Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України, усі вони пройшли перепідготовку в рамках програми "Україна-НАТО". Тривалість курсу для майбутніх брокерів становила 350 годин, а з німецької мови - 400 годин. Навчання завершилося комплексним тестуванням слухачів.


Під час церемонії відбулась прем'єра документального фільму "10 років співпраці з НАТО" Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. Загалом тут пройшло перепідготовку понад 2,2 тис. колишніх військовослужбовців, з яких більше 1,7 тис. - працевлаштовано.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект