НОВИНИ

03.12.2009 | ЄС посилює нагляд за фінансовою діяльністю
Джерело - УНІАН, DPA

За європейським фінансовим ринком надалі здійснюватиметься жорсткіший контроль. Міністри фінансів 27 країн-членів ЄС в середу, 2 грудня, в Брюсселі домовилися про створення трьох нових наглядових органів для контролю за банками, страховими агентствами і біржами, повідомляє агентство dpa з посиланням на голову фінансового відомства Франції Крістін Лагард.


Агентство Reuters, втім, зауважує, що, згідно з ухваленим рішенням, можливості нових контрольних органів будуть сильно обмежені. Зокрема, у разі кризи, вони не зможуть давати вказівки безпосередньо піднаглядному підприємству. Прийняті загальноєвропейськими органами рішення можуть також бути оскаржені національними наглядовими органами окремих країн-членів ЄС.


Міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле наголослив, що європейська наглядова структура повинна стати ефективнішою, проте водночас не послабляти і національні контрольні органи й парламенти, оскільки може йтися про значні суми. Він також висловив упевненість в тому, що ухвалене в Брюсселі рішення відповідає вимогам Лісабонського договору про реформування ЄС і Основному законові ФРН.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект