НОВИНИ

21.12.2009 | Туреччина готова скасувати візи для українців
За матеріалами - "Дзеркала тижня"

Туреччина готова приймати українців без віз у разі, якщо Україна погодиться на аналогічний крок.


Про це заявив у статті для "Дзеркала тижня" посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Меріч.


"Нинішній візовий режим не влаштовує жодну з двох сторін. Ми щиро віримо, що застосування віз для наших громадян не відповідає духу дружби між нашими країнами", - зауважив посол.


"Турецька сторона готова до негайного звільнення від віз, якщо уряд України відповідно погодиться піти на такий самий крок", - стверджує він.


При тому посол наголосив, що на даний момент отримання турецьких віз українськими громадянами, котрі бажають відвідати Туреччину, є максимально спрощеним.


"Громадяни України, які бажають відвідати Туреччину з туристичною метою, не повинні чекати перед дипломатичною або консульською установою Туреччини в Україні", - зауважив він.


"Вони мають змогу отримати візу на турецькому кордоні під час прибуття. Більше того, громадяни України платять менше у порівнянні з турецькими громадянами, які хочуть отримати українську візу", - констатував дипломат.


На думку посла, отримання українських віз для громадян Туреччини є істотно складнішим і дорожчим, ніж отримання турецьких віз українцями.


"Що стосується турецьких громадян, які бажають відвідати Україну, їм потрібно готувати ряд документів, звертатися до дипломатичної або консульської установи України у Туреччині і чекати на результат декілька днів. Збори, які треба платити, вищі за ті, що платять українці при в’їзді до Туреччини", - заявив посол.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7311. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект