НОВИНИ

30.12.2009 | За дорученням Петра Порошенка дипломатичні представництва України за кордоном продовжують роботу щодо забезпечення “Аріанb” в Індійському океані
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

За дорученням Міністра закордонних справ України Петра Порошенка дипломатичні представництва України за кордоном продовжують роботу з міжнародними силами щодо забезпечення постійного супроводу балкера “Аріана” в Індійському океані в районі Африканського Рогу. 


МЗС повідомляє, що на звернення Посольства України у Великій Британії до Штабу операції ЄС з протидії піратству "Аталанта" опрацьовується рішення щодо надання сприяння у забезпеченні безпеки повернення "Аріани". Планується, що операція буде здійснюватися спільно та у тісній взаємодії з операцією з протидії піратству НАТО. Штабами операцій з протидії піратству ЄС та НАТО проводяться відповідні розрахунки з метою визначення сил та засобів для надання допомоги балкеру "Аріана".


 


На 29 грудня ц.р., судно знаходиться у 150-ти морських милях від місця попередньої стоянки і продовжує рух у північному напрямку до визначеного порту.


 


МЗС України підтримує постійний оперативний зв'язок з відповідними структурами США, НАТО, Росії та Штабом операції ЄС з протидії піратству “Аталанта” щодо забезпечення безпеки судна.


 


Тримається постійний контакт з капітаном “Аріани” Геннадієм Вороновим, який поінформував про стабільну ситуацію на судні та його задовільний технічний стан. Судно рухається із швидкістю, яка відповідає технічним можливостям та погодним умовам. Безпеку екіпажу судна продовжують забезпечувати охоронці, які безпосередньо знаходяться на балкері “Аріана”.


Міністерство закордонних справ України продовжує координувати графік руху судна та його супровід міжнародними силами до порту призначення.
 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект