НОВИНИ

01.12.2009 | Питання вступу України в НАТО залежить від самої України - П.Порошенко
Джерело - УКРІНФОРМ

Питання вступу України в НАТО залежить від самого Києва. На цьому наголосив міністр закордонних справ України Петро Порошенко, відповідаючи на запитання кореспондента УКРІНФОРМу про можливу зміну позицій нового уряду ФРН щодо членства України в НАТО."Питання вступу України в НАТО залежить від самої України, від відповідності стандартів та готовності українського суспільства", - наголосив український міністр, який перебував з візитом у Берліні. На його погляд, можливе членство України в НАТО жодна країна не блокує, а працювати над цим питанням має в першу чергу сама Україна.


По-друге, підкреслив Петро Порошенко, НАТО наразі проходить етап нової самоідентифікації, змінюються головні завдання альянсу. Тому, на його думку, Україна має спочатку зробити свої домашні завдання.


Як повідомив П.Порошенко, Україна і надалі братиме активну участь у діалозі щодо європейської безпеки. Так міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле запросив сьогодні українського колегу взяти участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки, яка пройде на початку лютого 2010 року. "З цього питання, як і в багатьох інших, під час своєї зустрічі з паном Вестервелле я відчув його щиру позицію і готовність підтримати українські ініціативи", - сказав український політик.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1430. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект