НОВИНИ

11.12.2009 | МВФ ВІДМОВИВ УКРАЇНІ ДО ВИБОРІВ
Джерело - Українська правда

Міжнародний валютний фонд вирішив відмовити Україні у наданні четвертого траншу кредиту у розмірі 3,5 мільярдів доларів до завершення президентських виборів.


Про це у п'ятницю пише "The New York Times" з посиланням на офіційного представника МВФ, який побажав залишитися неназваним.


За його словам, таке рішення пов'язане з розчаруванням, що наростає, щодо нездатності українських політиків взяти під контроль бюджет.


Представник МВФ зазначив, що Фонд може повернутися до співпраці у будь-який момент, як тільки між лідерами держави буде досягнуто порозуміння.


"Без консенсусу дуже важко рухатися вперед", - сказав він.


Газета також зазначає, що, незважаючи на дефіцит, президент Віктор Ющенко і прем'єр Юлія Тимошенко останніми тижнями змагалися одне з одним у нових витратах.


"Останньою краплею для МВФ стало рішення Ющенка підписати закон про майже 20%-ве підвищення пенсій і зарплат, незважаючи на заперечення, що це призведе до збільшення інфляції та безробіття", - пише "The New York Times".


Як відомо, у четвер віце-прем'єр Григорій Немиря заявив, що українська сторона передала МВФ лист про наміри для виділення чергового траншу кредиту.


Він заявив, що документ підписали прем'єр Юлія Тимошенко, в.о. міністра економіки Ігор Уманський та голова Нацбанку Володимир Стельмах.


Водночас Немиря зазначив, що підпис Ющенка не знадобиться, оскільки президент "сам себе усунув" від процесу переговорів з МВФ, підписавши закон про підвищення соцстандартів


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5809. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект