НОВИНИ

14.12.2009 | ЄС готує нову 10-річну стратегію економічного розвитку
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Лідери ЄС просять Єврокомісію до березня 2010 року представити проект нової 10-річної стратегії зростання та зайнятості ЄС.


Про це йдеться у висновках, схвалених сьогодні на засіданні Європейської Ради.


“Європейська Рада взяла до уваги консультації, започатковані Єврокомісією щодо майбутньої стратегії і очікує на якомога більш швидке обговорення амбіційних пропозицій перед дискусією в рамках Європейської Ради, в тому числі, під час її засідання весною 2010 року”, - написано у документі.


У висновках зазначається, що нинішня Лісабонська стратегія зростання та зайнятості добігає свого кінця в 2010 році. При цьому, на переконання лідерів ЄС, нова 10-річна стратегія має сфокусуватися на дещо інших пріоритетах, зокрема, вирішення проблем старіння населення, зростання нерівності, кліматичних змін.


Серед інших питань, навколо яких має відбуватися дискусія, на переконання лідерів ЄС, мають бути і питання щодо того, як забезпечити стабільність бюджетів, захищаючи інвестиції та соціальне забезпечення громадян, як забезпечити ефективність ринку праці, як посилювати внутрішній ринок, і як повніше використовувати взаємні вигоди від зовнішньої торгівлі та відкритості ринків.


Крім того, на переконання лідерів ЄС, в рамках підготовки нової стратегії необхідно звернути увагу на те, які переваги може дати більш “зелена” економіка, покращення бізнес-клімату, зокрема для малого та середнього бізнесу, посилення досліджень та інновацій.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект