НОВИНИ

08.12.2009 | Міністри країн "Східного партнерства" завтра зустрінуться в Брюсселі
За матеріалами - УКРІНФОРМ, Прес-служби МЗС України

8 грудня у Брюсселі (Бельгія) відбудеться перша зустріч міністрів закордонних справ країн-учасниць “Східного партнерства”.


Українську делегацію очолить міністр закордонних справ України Петро Порошенко.


Окрім делегацій країн-членів ЄС, країн-партнерів та представників Європейської Комісії, у зустрічі візьмуть участь представники Європейського парламенту, Комітету регіонів, Європейського економічного і соціального комітету, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку.


В рамках заходу заплановане обговорення процесу становлення ініціативи у світлі реалізації цілей “Східного партнерства”, закріплених у Спільній заяві глав держав та урядів за підсумками інавгураційного саміту ініціативи, що відбувся 7 травня ц.р. у Празі.


Глави зовнішньополітичних відомств розглянуть результати роботи тематичних платформ багатостороннього виміру ініціативи та обговорять перспективи і пріоритети розвитку “Східного партнерства” на 2010 рік.


Під час робочого візиту до Брюсселя П.Порошенко також проведе двосторонні зустрічі з міністром закордонних справ Італії Франко Фраттіні та міністром закордонних справ Словаччини Мірослав Лайчаком.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект