НОВИНИ

04.12.2009 | Україна була і залишається активним учасником міжнародного діалогу з безпеки - Петро Порошенко
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Україна була і залишається активним учасником міжнародного діалогу безпеки, в тому числі з НАТО та іншими міжнародними організаціями. Переконання в цьому сьогодні в Брюсселі під час зустрічі з журналістами за підсумками засідання Комісії Україна-НАТО заявив міністр закордонних справ України Петро Порошенко.Відповідаючи на запитання кореспондента УКРІНФОРМУ про те, чи вважає Україна за можливе власну участь у будь-якій іншій безпековій організації, крім НАТО, Петро Порошенко зауважив, що, на його переконання, питання безпеки більше не можуть розглядатися як суто національні питання. "На сьогодні ці питання надзвичайно актуальні для кожної з країн. Те, що система безпеки потребує кардинального реформування, те, що необхідно шукати нові підходи до самої архітектури такої безпеки, для нас є повністю очевидним. Так відбувається тому, що з'явилися нові фактори та загрози, необхідно підвищити ефективність всіх механізмів, які були задіяні. Безумовно, Україна не може і не буде залишатися осторонь від цих процесів", - наголосив український урядовець.


Він повідомив, що під час зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмусеном, яка відбулася сьогодні у Брюсселі, від імені України він передав пропозиції та бачення щодо реформування Північноатлантичного альянсу. Петро Порошенко зауважив, що на цьому етапі цей документ є скоріше запрошенням до діалогу, ніж чітко сформульованою позицією або концепцією.


"Такий документ має прийматися на іншому рівні, і безумовно це є темою вже поствиборного порядку денного. Але те, що Україна була і залишається активним учасником міжнародного діалогу з безпеки, для нас очевидно. Така позиція України має попит, вона сприйнята партнерами по НАТО із зацікавленістю. Такий інтерес для України є свідченням добрих перспектив для співпраці між Україною і НАТО у 2010 році", - відзначив міністр закордонних справ України.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект