НОВИНИ

30.12.2009 | Ризику переривання у постачанні російської нафти в Євросоюз територією України більше не існує - заява Єврокомісії
Джерело - УКРІНФОРМ

Ризику переривання у постачанні російської нафти в Євросоюз територією України більше не існує. Про це йдеться у розповсюдженій вчора заяві Єврокомісії.Свій висновок Єврокомісія робить на основі інформації, що надійшла від уряду Російської Федерації про те, що в результаті переговорів була досягнута домовленість з Україною щодо умов транзиту російської нафти і що жодних переривань у її постачанні не очікується. Єврокомісія відзначає, що Механізм раннього попередження, який був учора вперше використаний російською стороною після створення цього інструменту у грудні поточного року довів здатність бути ефективним комунікаційним засобом у випадку виникнення подібних ситуацій.


"Я дуже задоволений бачити, що нещодавно погоджений Механізм раннього попередження був використаний російською стороню для того, щоб поінформувати нас про ймовірне переривання у постачанні. Цей механізм довів свою спроможість бути корисним засобом комунікації. Я також дуже радий відзначити, що російська та українська сторони дійшли згоди, що дало змогу уникнути переривання у постачанні нафти в Євросоюз", - зазначив з цього приводу Єврокомісар з питань енергетики Адріс Пібалгс.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект