НОВИНИ

10.12.2009 | Європейський Союз виділив Україні 12 млн євро на підтримку інноваційного сектору
Джерело - УКРІНФОРМ

Європейський Союз виділив Україні 12 млн євро в рамках чотирьох нових проектів, спрямованих на фінансову допомогу інноваційному сектору України.Як зазначив під час презентації проектів голова Представництва Європейської Комісії в Україні, посол Жозе Мануель Пінту Тейшейра, сфера інновацій є пріоритетною для Європейського Союзу в першу чергу через те, що "це розвиток економіки". На думку посла ЄК, за допомогою цих проектів підвищиться економічна конкурентна позиція України на світовому ринку, яка зараз, вважає він, є досить низькою. Жозе Мануель Пінту Тейшейра підкреслив, що ЄС хоче допомогти Україні змінити ситуацію на краще завдяки цим новим проектам. Він також повідомив, що нові проекти Євросоюзу впроваджуватимуться протягом двох років.


У свою чергу заступник міністра економіки України Віктор Пантелеєнко підкреслив, що передовий європейський досвід допоможе Україні досягти поставлених цілей, зокрема, у реформі законодавства в сфері досліджень та інновацій. Він зазначив, що метою проектів є вдосконалення інноваційної політики на державному та регіональному рівнях для приведення української політики у сфері досліджень та інновацій у відповідність з передовою європейською практикою.


Серед цільових отримувачів і розпорядників 12 млн євро - Міністерство економіки, Міністерство освіти та науки, Державне агентство з інвестицій та інновацій, Державний комітет з регуляторної політики та підприємництва, а також середній і малий бізнес України.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект