НОВИНИ

25.12.2009 | В Україні з обуренням і тривогою сприйняли відверто недружні висловлювання президента Чечні - заява МЗС
За матеріалами - УКРІНФОРМ

В Україні з обуренням і тривогою сприйняли відверто недружні висловлювання керівника одного з суб'єктів Російської Федерації, президента Чечні Р.Кадирова, опубліковані у відомому британському виданні "Дейлі телеграф", що набули широкого суспільного розголосу, зазначається у коментарі прес-служби МЗС.Відверто агресивні, по суті мілітаристські заяви російського високопосадовця вносять абсолютно неприйнятні акценти в атмосферу партнерства та взаємоповаги між народами України та Росії, наголошується у коментарі.


За дорученням міністра закордонних справ України Петра Порошенка відбулась телефонна розмова першого заступника міністра Володимира Хандогія та статс-секретаря - заступника міністра закордонних справ РФ Григорія Карасіна.


Під час розмови українською стороною було наголошено, що подібні заяви сприймаються з тривогою як такі, що не відповідають новим підходам в українсько-російських взаємовідносинах.


Г.Карасін поінформував українську сторону, що МЗС Росії відмежовується від заяв Р.Кадирова, про що свідчить відповідь на запитання журналістів міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова під час сьогоднішнього підходу до ЗМІ, в якій було дано офіційну позицію РФ щодо конструктивного розвитку українсько-російських відносин, зазначається в заяві МЗС.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект