НОВИНИ

25.12.2009 | Шлях України - економічна інтеграція до Європейського Cоюзу - В. Ющенко
Джерело - УКРІНФОРМ

Завдяки іноземним інвестиціям в українську економіку, котрі за останні чотири роки зросли на 32 млрд дол США, рівень вітчизняного виробництва за темпами приросту національної економіки не був нижчий від 7,5%, що є найкращим показником у Європі. Причому, ці процеси відбувалися незалежно від того, хто був Прем'єр-міністром України. На цьому наголосив Президент України, кандидат на пост Президента України Віктор Ющенко учора під час зустрічі з науковою інтелігенцією та представниками громадських організацій у Дніпропетровську.


Глава держави зазначив, що саме завдяки інвестуванню в економіку державний бюджет виріс із 80 млрд грн до 300 млрд грн.


На переконання В. Ющенка, рух до європейської спільноти Україні конче необхідний, бо тільки у такий спосіб вона отримає доступ для своєї продукції на європейський ринок.


"Всього кілька місяців відділяє Україну від підписання фундаментальної угоди економічної інтеграції до ЄС - підписання асоціації. Є тільки один спосіб: з європейським статутом стати членом Європейського союзу. Тоді отримаємо доступ до унікального, об'ємного європейського ринку", - підкреслив Віктор Ющенко.


Він зазначив, що саме у відповідь на запроваджену за його президентства безвізову політику для громадян ЄС різко зросла кількість відвідин України іноземними туристами: лише за минулий рік Україну відвідало 23 млн іноземних туристів. Для порівняння: в Туреччині побувало 21 млн туристів, у Мексиці - 19 млн, США - 48 млн туристів. І тенденція зростання продовжуватиметься, вважає В. Ющенко. "А готелі, інфраструктуру ми побудуємо", - запевнив Президент.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7126. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект