НОВИНИ

07.12.2009 | Туреччина заявляє, що має достатньо військових в Афганістані
Джерело - УНІАН

Туреччина не має наміру збільшувати чисельність свого військового контингенту в Афганістані. З такою заявою виступив вчора прем`єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган. На думку Р.Т.Ердогана, турецька сторона вже має необхідну кількість військовослужбовців в Афганістані, передає Associated Press.


Крім того, Р.Т.Ердоган уточнив, що турецька сторона, зі свого боку, готова до проведення військової підготовки афганських збройних сил і співробітників поліції країни.


Р.Т.Ердоган також заявив, що попри відмову розширити військовий контингент в Афганістані, Туреччина не виключає можливості підвищення рівня медичної допомоги, що надається регіону, а також відновлення інфраструктури країни і підвищення освіти афганського населення.


Раніше Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що союзники США пообіцяли направити до Афганістану підкріплення чисельністю близько 7 тис. військовослужбовців. За словами А.Ф.Расмуссена, щонайменше 25 країн відгукнулися на заклик США і погодилися надіслати до Афганістану додаткові війська. Проте А.Ф.Расмуссен, зі свого боку, не став уточнювати перелік держав, які пообіцяли подати військову підтримку США.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект