НОВИНИ

09.12.2009 | Міністри задоволені «Східним партнерством»
За матеріалами - УНІАН

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС і країн-учасниць задоволені реалізацією програми «Східне партнерство».


Про це вони заявили вчора на прес-конференції після міністерського засідання «Східного партнерства».


На думку міністра закордонних справ головуючої в ЄС Швеції Карла БІЛЬДТА, програма «Східне партнерство» почала працювати, й він сподівається, що її реалізація буде продовжена за іспанського президентства в ЄС, що починається з 1 січня 2010 року.


У свою чергу, комісар ЄС з питань зовнішніх відносин, Європейської політики сусідства і торгівлі Беніта ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР зазначила, що у рамках ініціативи «Східне партнерство» досягнуто значних результатів за короткий час.


«Це була перша зустріч міністрів, і я дуже пишаюсь тими результатами, яких ми досягли за такий короткий час», - сказала вона.


Комісар зазначила, що активно розвиваються двосторонні відносини між ЄС і країнами-учасницями «Східного партнерства», зокрема вже зараз ведуться переговори стосовно укладення Угоди про асоціацію з Україною, на початку 2010 року повинні початися такі ж переговори з Молдовою, крім того, найближчим часом Рада міністрів ЄС планує затвердити директиви для проведення таких переговорів з країнами Південного Кавказу: Азербайджаном, Вірменією та Грузією.


Говорячи про багатосторонній аспект співпраці, Б.ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР зауважила, що у 2010 році почнеться реалізація програми інституційного будівництва, яка спрямована на підвищення ефективності інститутів влади в країнах-учасницях «Східного партнерства», а також програми розвитку малого і середнього бізнесу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект