НОВИНИ

28.12.2009 | У країнах ЄС знову дозволять проносити на борт літаків рідину
Джерело - Європейський простір

В країнах Євросоюзу знову буде дозволено проносити з собою на борт літаків рідину, гелі та аерозолі. Як передає бельгійська радіостанція La Premiere, це стане можливим завдяки новим видам сканерів, які встановлять з квітня 2013 року.


З 2006 року, за новими правилами безпеки авіаперельотів в країнах Євросоюзу, на борт літака в ручній поклажі заборонено проносити рідину, гелі та аерозолі об`ємом понад 100 мл. Всі ємності мають бути упаковані в прозорий пакет і не повинні перевищувати загалом літр.


За даними радіостанції, нові сканери дозволять контролювати рідкі речовини в ручній поклажі пасажирів і виявляти небезпечні види рідин.


У жовтні 2009 року єврокомісар з транспорту Антоніо Таяні заявляв, що розвиток технологій поки не дозволяє зняти встановлені в 2006 році обмеження.


Тим часом, офіційні органи Євросоюзу ще не оголошували про ухвалення будь-яких нових правил авіаційної безпеки і про встановлення нових видів сканерів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект