НОВИНИ

17.12.2009 | НАТО на переговорах в Москві не пішло на поступки Росії в питанні Грузії - Генсек Альянсу
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Росія не виконала повністю зобов'язання за планом Медведєва-Саркозі щодо Грузії. Про це в ефірі "Эхо Москвы" заявив Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.Расмуссен підтвердив, що питання Грузії обговорювалося на зустрічах з вищим керівництвом РФ. "Так, дійсно, це було важливою частиною порядку денного, оскільки ми розходимося в питанні Грузії. Ми наполягаємо на територіальній цілісності Грузії і виведенні російських військ з Грузії. Всі країни мають право вирішувати питання союзництва самі. Це стосується і Грузії, і України", - заявив генсек НАТО.


Він також підкреслив, що Росія повністю не виконала плани щодо запобігання вогню, передбачені планом Саркозі-Медведєв. "Щодо Грузії... Ні, ми не думаємо, що Росія повністю виконала плани з припинення вогню з осені 2008 року, і ми настійно закликаємо Росію виконувати свої зобов'язання", - сказав Расмуссен.


Генсек Альянсу вважає, що в інтересах майбутньої співпраці НАТО і Росії на сьогоднішніх переговорах сторони лише зафіксували відмінність позицій по Грузії, але далі в це питання не заглиблювалися. "Ми погодилися, що розходимося по Грузії. І що розбіжності в деяких сферах не повинні падати тінню на інші сфери - тероризм, Афганістан тощо", - зазначив він.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект