НОВИНИ

03.12.2009 | Глави МЗС країн НАТО обговорять перспективи ПДЧ для Боснії та Герцеговини й Чорногорії
Джерело - УКРІНФОРМ

Міністри закордонних справ Альянсу, які зберуться завтра для чергової зустрічі в Брюсселі у форматі засідання Північноатлантичної Ради міністерського рівня, розглянуть можливість приєднання Боснії та Герцеговини й Чорногорії до Плану дій щодо членства в Альянсі (ПДЧ). Про це сьогодні під час конференції в Брюсселі заявив Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.


"Чорногорія й Боснія та Герцеговина обидві подали заявку на приєднання до ПДЧ. Міністри вирішуватимуть, чи провела кожна з цих країн на основі їхніх індивідуальних заслуг достатньо реформ для того, аби відповідати стандартам ПДЧ. Ми приймемо це рішення завтра", - наголосив керівник Альянсу. Він окремо висловив переконання в тому, що всі країни Західних Балкан мають розглядатися як кандидати на входження до НАТО. "Союзники вірять, що країни Західних Балкан мають всі знайти власну домівку в НАТО та Європейському Союзі, коли вони відповідатимуть необхідним стандартам", - наголосив Андерс Фог Расмуссен.


Відповідаючи на запитання власного кореспондента УКРІНФОРМу, чи є більш готовими Чорногорія й Боснія та Герцеговина до приєднання до ПДЧ, ніж Україна і Грузія, Андерс Фог Расмуссен зауважив лише, що союзники по Альянсу вітатимуть прогрес, який Україна і Грузія досягли у виконанні річних національних програм.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект