НОВИНИ

11.12.2009 | Польська футбольна делегація на Мадейрі вірить в український успіх
Джерело - УКРІНФОРМ

На португальському острові Мадейра сьогодні на засіданні виконавчого комітету УЄФА приймаються доленосні для України рішення: в яких українських містах проводитиметься Євро-2012, а також чи фінал європейської футбольної першості відбудеться в Києві. Тим часом представники польської футбольної асоціації (PZPN), які беруть участь у дводенному засіданні, зокрема її президент Гжегож Лято та його заступник і за сумісництвом директор турніру "Євро-2012 Польща" Адам Олькович вірять в паритетний розподіл міст між Україною та Польщею, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.


"Міцно стискаю кулаки за Україну й думаю, що все йде в доброму напрямі. За останні шість місяців наші сусіди зробили дійсно великий обсяг роботи", - наголосив Г.Лято. На його думку, сьогодні виконком УЄФА рекомендуватиме формулу 4:4 й проведення 15 матчів турніру в Польщі та 16 поєдинків в Україні з фіналом у Києві. "Треба чесно визнати: це (проведення чемпіонату в двох країнах - авт.) була українська, а не польська ідея. Відомо, що ми самотужки б цього не зробили, і ми самі теж не отримали б права проводити чемпіонат", - підкреслив президент PZPN.


Водночас, А.Олькович напередодні в інтерв'ю Польському агентству преси (РАР) також високо оцінив шанси України на позитивний результат. "Поступ України є очевидним і УЄФА це візьме до уваги", - сказав директор турніру в РП. Він додав, що найкращим варіантом буде проведення Євро-2012 у чотирьох українських та чотирьох польських містах.


Як відзначає РАР, на користь рішення у форматі 4:4 свідчить той факт, що в понеділок 14 грудня президент УЄФА Мішель Платіні буде гостем офіційної презентації логотипу Євро-2012 у Києві.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект