НОВИНИ

16.12.2009 | Президент України Віктор Ющенко взяв участь у Форумі Конгресу інтелігенції в Одесі
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у Форумі Конгресу інтелігенції в Одесі. Під час виступу Президент окреслив основні пріоритети своєї політики – національне становлення, демократичний процес і європейська та євроатлантична інтеграція.У темі гуманітарної політики Віктор Ющенко наголосив на необхідності захисту статусу української мови, на основі якої має вибудовуватися національна ідентичність українців. «Це єдиний спосіб мати лікоть до ліктя об’єднану націю», - сказав Президент.


Віктор Ющенко також закликав знати і шанувати власну історію. «Якщо ми хочемо мати своє майбутнє – нація повинна збагнути, що вона має власну історію... Нам потрібна чесна власна історія. Тоді ми будемо державою», - переконаний Віктор Ющенко.


Він висловився на захист основних демократичних здобутків, якими є свобода слова та свобода вибору, та демократії загалом, яка є основною передумовою української незалежності.


Говорячи про такий свій пріоритет, як європейська та євроатлантична інтеграція, Глава держави пояснив, що розуміє під цією політикою проведення глибоких внутрішніх реформ. «Як Президент я маю одну мету – привести Україну до членства у ЄС і НАТО», - сказав Віктор Ющенко, підкресливши, що розуміє, що він має бути в авангарді цієї політики.


Президент вказав на те, що чинний уряд весь час своєї каденції не проводив реформи. «Коли обирається концепція набрати кредитів, нічого не реформувати, півтора роки перечекати, щоб отримати відповідь, де ти будеш у січні 2010 року, – це не є європейська політика. Стати членом Євросоюзу чи членом НАТО – це означає проводити багато років радикальні реформи», - зазначив Віктор Ющенко.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект