НОВИНИ

03.12.2009 | НАТО додатково надішле до Афганістану близько 5 тис. військових
Джерело - УНІАН

Північноатлантичний альянс додатково надішле до Афганістану 5 тис. військовослужбовців у 2010 р. Про це повідомив журналістам Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, відповідаючи на ініціативу президента США Барака Обами щодо збільшення військового контингенту в Афганістані.
 


За словами А.Ф.Расмуссена, він чекає, що країни альянсу (без урахування США) відправлять до Афганістану підкріплення кількістю не "менше 5 тис. солдатів, а можливо, ще на кілька тисяч більше".


Барак Обама, виступаючи 1 грудня 2009 р. з програмною промовою щодо Афганістану, оголосив про збільшення американського контингенту в цій країні на 30 тис. осіб. Таким чином, загальна чисельність американських сил в Афганістані буде доведена до більш ніж 100 тис. військовослужбовців. Водночас глава Білого дому зазначив, що вже в 2011 р. почнеться поступове виведення американських військ з Афганістану.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект