НОВИНИ

22.12.2009 | Президент України провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту
За матеріалами - УКРІНФОРМ, сайт Президента України

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту Єжи Бузеком.У ході зустрічі було обговорено ключові питання відносин Україна - ЄС. Віктор Ющенко запевнив, що європейська інтеграція незмінно є ключовою стратегією для України, а також способом становлення європейської незалежної демократичної держави та мотивом для проведення внутрішніх реформ.


Президент позитивно оцінив результати Саміту Україна - ЄС, який відбувся 4 грудня ц.р., та перебіг переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. "У політичній частині угоди на 95 відсотків питань ми дали відповідь", - сказав Віктор Ющенко.


Він також позитивно оцінив подальше спрощення візового режиму з боку ЄС для громадян України, розвиток безвізового діалогу між Україною та ЄС, інтеграцію України до європейського освітнього простору, співробітництво в енергетичній сфері, зокрема на основі Брюссельської декларації щодо модернізації української газотранспортної системи.


"Якщо ми матимемо реформаторський уряд, ми можемо відкрити, особливо щодо газотранспортної системи, нову співпрацю з країнами Європейського Союзу", - сказав Президент.


Відзначаючи важливість співпраці з Європейським парламентом, Глава держави закликав місію представників цієї інституції взяти активну участь у спостереженні на виборах президента України. "Дуже важливо, щоб місія спостерігачів Європейського парламенту була максимально активною на цих виборах", - сказав Віктор Ющенко.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект