НОВИНИ

02.12.2009 | Баронеса Кетрін Аштон висловила подяку Хав'єру Солані та Беніті Ферреро-Вальднер
За матеріалами - УКРІНФОРМ

В перший день роботи на новій посаді новопризначений Високий представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки (High Representative of the European Union for Foreign Affairs and Security Policy) британська баронеса Кетрін Аштон висловила вдячність своїм попередникам - Хав'єру Солані та Беніті Ферреро-Вальднер.

Британська баронеса Кетрін Аштон


"Обидва ці діячі невтомно просували вперед спільний європейський проект, присвятили багато особистого часу і зусиль для того, щоб надати Європейському Союзу сильніший голос у питаннях зовнішньої політики та політики безпеки. Переконана, що у цій сфері протягом останніх років був досягнутий важливий прогрес, який став можливим, великою мірою, завдяки цим двом людям, яких я сприймаю як колег та друзів. Хав'єр і Беніта зміцнили репутацію Європейського Союзу та дозволили нам говорити переконливо і грунтовно з ключових питань, які постають перед нами на світовій арені", - сказала бароненеса Аштон.


Вона висловила намір тісно співпрацювати з колегами по Раді ЄС, у Єврокомісії та у країнах-членах заради зміцнення європейської зовнішньої політики. "Ми будемо робити це з почуттям відповідальності та з повною повагою до цінностей, на яких побудовано Європейський Союз, перш за все - до миру та добробуту, свободи і демократії, до верховенства права та до універсальності та індивідуальності прав людини", - сказала новий Високий представник ЄС.


Кетрін Аштон має подвійну посаду Високого представника ЄС та Віце-президента Єврокомісії. Як очікується, завтра, 2 грудня, Баронесса Аштон викладе пріоритети власної діяльності на цій посаді під час слухань у Комітеті Європарламенту із закордонних справ.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект