НОВИНИ

16.12.2009 | В Україну з робочим візитом прибув міністр закордонних справ Республіки Польща
Джерело - УКРІНФОРМ

В Україну з робочим візитом прибув міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський.У рамках візиту глави польського зовнішньополітичного відомства у Міністерстві закордонних справ України відбудеться друге засідання Ради МЗС України та МЗС Республіки Польща під головуванням міністрів закордонних справ двох держав.


У ході другого засідання Ради МЗС України та МЗС Республіки Польща обговорюватимуться питання європейської та євроатлантичної інтеграції, безпекові та енергетичні питання, геополітична ситуація у світі та регіоні, а також співробітництво України та Польщі у міжнародних організаціях та багатосторонніх форматах.


За результатами засідання Ради керівниками зовнішньополітичних відомств України та Польщі буде підписано спільне Комюніке.


Програмою робочого візиту в Україну міністра закордонних справ Польщі заплановані також його зустрічі з вищим керівництвом держави.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 777. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект