НОВИНИ

29.12.2009 | Барак Обама обіцяє забезпечити належний рівень безпеки пасажирів під час авіаперевезень
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Американці повинні знати, що керівництво робить усе можливе, аби забезпечити пасажирам належний рівень безпеки, особливо - під час перевантажених подорожами святкових днів. Про це заявив президент США Барак Обама. Він перервав свою відпустку, аби дати роз'яснення громадянам з приводу спроби підірвати літак в аеропорту Детройта.Глава Білого дому запевнив американців у тому, що розслідування обставин інциденту триватиме до того часу, поки всі причетні до його реалізації не будуть притягнуті до відповідальності.


"Ця ситуація стала нагадуванням про небезпеку та про справжнє обличчя тих, хто постійно загрожує нам та нашій батьківщині. Якби зловмисникові вдалося реалізувати задумане, це б призвело до загибелі близько 300 пасажирів та членів екіпажу - невинних людей, які приготувалися відзначити свята з родинами та друзями", - зазначив президент.


Він повідомив, що після спроби підірвати літак у Детройті, американське керівництво негайно вжило необхідних кроків. Перш за все, було посилено заходи безпеки та введено додаткові перевірки для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів. Для цього довелося залучити чимало правоохоронців та працівників служби безпеки, які працюють з федеральними й місцевими керівництвами, а також - з міжнародними партнерами.


Барак Обама наголосив на необхідності зробити відповідні висновки з небезпечного інциденту і попередити подібні спроби у майбутньому. Для цього він дав розпорядження відповідним установам уважніше складати та вивчати базу даних людей, які мають відношення до терористичних мереж чи підозрюються у злочинних діях.


На його глибоке переконання, слід переглянути вимоги до перевірки пасажирів та їх ручної поклажі. Важливо достеменно з'ясувати, як саме зловмисник зміг пронести на борт вибухові речовини.


Глава Білого дому заявив, що організація цього злочину була спрямована далеко не лише проти системи національної безпеки. Подібні інциденти мають на меті підірвати принципи відкритого суспільства та цінності, якими живуть усі американці. "Ті, хто загрожуватиме невинним чоловікам, жінкам та дітям, мають пам'ятати: США не лише посилюватимуть власну обороноздатність. Ми будемо використовувати всі складові нашої національної могутності, щоб боротися, перемогти й зруйнувати екстремізм та насилля, що нам загрожують, де б вони не знаходилися - від Афганістану, Пакистану, Ємену чи Сомалі", - підсумував Барак Обама.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект