НОВИНИ

03.12.2009 | Глави МЗС країн НАТО підтвердять бухарестські зобов'язання щодо членства України і Грузії в НАТО - Генсек Альянсу
Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-НАТО"

Міністри закордонних справ НАТО, які завтра зберуться у Брюсселі на засідання Північноатлантичної Ради міністерського рівня, підтвердять чинність рішень, прийнятих під час саміту в Бухаресті щодо майбутнього членства України і Грузії в НАТО. Про це сьогодні під час прес-конференції у штаб-квартирі Альянсу заявив Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.


"Ми зустрінемося із представниками Грузії і України. Зобов'язання, які були зроблені в Бухаресті, що обидві країни будуть членами НАТО, коли вони відповідатимуть необхідним стандартам та прийматимуть таке рішення, залишається чинним. Ми обговоримо прогрес у реформах в обох країнах, які НАТО продовжуватиме підтримувати. Ми також подякуємо обом країнам за внесок, який вони роблять у нашій операції", - наголосив Генсек Альянсу. Окремо він відзначив зусилля Грузії, яка направляє до Афганістану "дуже значний контингент" військовослужбовців.


Як повідомили УКРІНФОРМу джерела в штаб-квартирі Альянсу, Грузія впродовж наступного року може збільшити свій контингент з трьох до майже 1000 військовослужбовців.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект