НОВИНИ

22.12.2009 | Ющенко вкотре наголошує, що політика уряду веде до здачі української газотранспортної системи
Джерело - Українська правда

Президент Віктор Ющенко вкотре наголошує, що політика  уряду веде до здачі української газотранспортної системи.


Про це він заявив в інтерв'ю британській газеті "Сандей Телеґраф" та іспанській "Ель Мундо", повідомляє прес-служба президента.


Президент наголосив на неприпустимості безвідповідального ставлення з боку уряду до фінансових проблем НАК "Нафтогаз України".


За його словами, газовий монополіст знаходиться у скрутному становищі з багатьох причин, але головними є дві: небажання уряду перед виборами підвищувати внутрішні ціни на газ до об'єктивного рівня, а також неспроможність прем'єр-міністра відстояти перед "Газпромом" справедливі для України умови договору на постачання та транзит газу.


"Газова політика Тимошенко - це найбездарніша політика за весь час незалежності. Це не просто популізм - це комунізм у квадраті. Та ні, навіть комуністи собі такого не дозволяли. Адже не буває так, що купуєш дорожче, а продаєш дешевше. Не може Україна купувати газ за найвищими цінами в Європі, транзитувати за найнижчими, та ще й внутрішні ціни не підвищувати", - заявив президент.


"Це прямий шлях до виснаження ресурсів "Нафтогазу", до його повного руйнування. Мета такої політики одна - здача української ГТС, здача державних інтересів заради якихось політичних преференцій. Я цього не дозволю", - наголосив Ющенко


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект