НОВИНИ

16.12.2009 | США мають підтримувати демократичні процеси в Україні та Грузії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки мають підтримувати демократичні процеси в Україні, Грузії та інших молодих демократіях. Таке переконання висловила Державний секретар США Хілларі Клінтон. Вона виступила з промовою у Джорджтаунському університеті."Коли починаються демократичні перетворення, ми не можемо дозволити собі залишатися осторонь. Натомість, ми маємо продовжувати укріплення неурядових організацій та демократичних інститутів, які лише починають формуватися. Молоді демократії як Ліберія, Східний Тімор, Молдова та Косово потребують нашої допомоги, аби закріпити досягнення у сфері охорони здоров'я, освіти та благополуччя", наголосила глава американського зовнішньополітичного відомства.


"Ми повинні брати учать у процесі демократичного розвитку у таких місцях як Україна та Грузія, які пережили демократичний прорив у цьому десятилітті, але продовжують боротися за консолідацію своїх досягнень з внутрішніми та зовнішніми факторами", підкреслила Хілларі Клінтон.


За словами дипломата, американське керівництво в рамках двосторонніх відносин та на рівні міжнародних інституцій готове допомагати урядам таких країн реалізовувати зміни на краще, боротися з корупцією, готувати поліцейські сили та держслужбовців. США мають намір підтримувати регіональні організації, які "вживають необхідних кроків для відстоювання демократичних принципів та інституцій".


Як повідомляв УКРІНФОРМ, під час нещодавньої зустрічі з міністром закордонних прав України Петром Порошенком Державний секретар США наголосила на важливості стабільної та демократичної України для регіону та світу в цілому. "Сполучені Штати Америки віддані ідеї підтримки України на її шляху до демократії та процвітання. Ми вітаємо розвиток вільної преси та живої політичної культури в Україні", - наголосила глава американського зовнішньополітичного відомства. На спільній прес-конференції з українським колегою Хілларі Клінтон ще раз підтвердила підтримку зусиллям України, спрямованим на приєднання до НАТО та Європейського Союзу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект