НОВИНИ

30.12.2009 | Польський уряд не підтримує інтеграцію України до ЄС - глава делегації Європейського парламенту у справах України
Джерело - Європейський простір

Польський уряд веде ілюзорну східну політику й не підтримує належним чином інтеграцію свого найбільшого безпосереднього сусіда – Україну - до Європейського Союзу. Таку думку висловив глава делегації Європейського парламенту у справах України Павел Коваль.


 


"Як на мене, уряд веде ілюзорну закордонну східну політику. Зокрема, ми занедбуємо, Україну та її старання вступити до ЄС", - сказав він 28 грудня в ефірі радіостанції TOK FM.


П. Коваль, котрий працював віце-міністром закордонних справ в польському уряді нині опозиційної партії "Право і справедливість", заявив, що декларована сприятлива українській євроінтеграції політика польського уряду "не перекладається на конкретні справи".


"Нам треба задуматися, який польський інтерес – аби ми не виявилися останньою країною на Сході. Мусимо сприяти Україні, а тут уряд є малодинамічний”" - сказав він.


Нинішній уряд сформовано ліберальною партією "Громадянська платформа", яка серед гасел на парламентських виборах восени 2007 року проголошувала необхідність поліпшення відносин з Росією.


Водночас партія декларувала підтримку євроінтеграційних прагнень України.


Правоцентристська "Право і справедливість", котра керувала Польщею з 2005 по 2007 рік, в міжнародній політиці вела більш агресивну антиросійську риторику й - на думку деяких оглядачів - активніше намагалась залучити Україну до ЄС.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6368. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект