НОВИНИ

22.12.2009 | Кетрін Ештон планує продовжити розвивати політику сусідства з південними та східними сусідами ЄС
Джерело - Євроатлантика

Кетрін Ештон виклала основні пріоритети своєї майбутньої діяльності у відповідях на анкету Європарламенту, яку вона заповнила перед схваленням парламентом нового складу Єврокомісії.


Відповідаючи на запитання щодо трьох перших пріоритетів на новій посаді віце-президента Єврокомісії, К.Ештон наголосила, що першим пріоритетом її діяльності стане створення Європейської служби зовнішніх дій – нової установи, яка має обслуговувати діяльність Верховного представника ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики, віце-президента Єврокомісії, згідно з Лісабонською угодою.


“Ми потребуємо збалансованої служби, яка додасть вартості всім громадянам ЄС та зможе представляти їх в усьому світі”, - зазначила баронеса.


Другим пріоритетом К.Ештон назвала посилення ролі ЄС в розв’язанні конфліктів, зокрема, на Близькому Сході, Балканах, в Ірані, Афганістані та Африці.


“Я маю намір уважно вивчити всі наші операції й забезпечити ефективність та раціональність використання наших ресурсів”, - написала новий шеф європейської дипломатії.


Третім пріоритетом пані Ештон назвала посилення співпраці зі стратегічними партнерами, такими як США, Китай, Росія, Індія, Бразилія та Японія.


“Звичайно, ми можемо мати відмінності з цими країнами, але ми також можемо покращити нашу співпрацю, щоб відповісти на багато викликів, які стоять перед нами”, - написала вона.


За словами головного дипломата ЄС, вона також планує продовжити розвивати політику сусідства з південними та східними сусідами ЄС, і не забувати про подальший розвиток відносин з країнами Південної Америки, Африки та Азії. 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7784. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект