НОВИНИ

22.12.2009 | Штефан Фуле виступає за збільшення допомоги ЄС країнам-сусідам
За матеріалами - Євроатлантика

Номінований комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства (ЄПС) чех Штефан Фуле планує на 2013-2017 роки розширити фінансову допомогу країнам-кандидатам та сусідам.


Про це йдеться у його відповідях на анкету Європарламенту, яку він заповнив перед схваленням парламентом нового складу Єврокомісії.


“Я забезпечу ранній старт підготовки до розширення можливостей чинних Інструменту з допомоги перед вступом до ЄС та Інструменту європейського сусідства та партнерства на 2013-2017 роки”, - написав він.


Ш.Фуле зазначив, що планує посилити ефективність допомоги ЄС та ефективне управління її наданням.


Говорячи про допомогу країнам-сусідам, призначений комісаром зазначив, що ефективна технічна допомога має все більше допомагати розвиткові економік сусідніх країн, готувати їх до конкуренції з економікою ЄС в процесі подальшої економічної інтеграції.


Говорячи про пріоритети роботи на посаді комісара Ш.Фуле заявив, що планує вже в 2010 році завершити переговори про приєднання Хорватії до ЄС, продовжити переговори з Туреччиною, розпочати переговори про вступ з колишньою югославською республікою Македонією, інтенсифікувати відносини в рамках Східного партнерства та Союзу для Середземномор’я.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект