НОВИНИ

16.12.2009 | Запаси нафти в країнах Євросоюзу на випадок надзвичайної ситуації дорівнюють 122 дням споживання - експерти
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Запаси сирої нафти та нафтопродуктів, зокрема, бензину, в країнах Євросоюзу на випадок надзвичайної енергетичної ситуації дорівнюють 122 дням споживання, що значно перевищує обов'язковий мінімум таких запасів у 90 днів споживання, який за європейським законодавством зобов'язані мати всі країни-члени ЄС.Інформацію про це оприлюднила Єврокомісія за підсумками засідання Групи ЄС з постачання нафти (Oil Supply Group), зустріч якої відбулася вчора у Брюсселі.


Єврокомісія скликала експертів, що входять до складу Групи, для аналізу готовності країн ЄС до надзвичайних ситуацій в енергетиці за станом на початок зими, зокрема, наявності необхідних запасів нафти, бензину та інших нафтопродуктів. Країни-члени надали інформацію про те, що вони забезпечені достатніми запасами таких енергоресурсів, які гарантують безперебійну роботу систем нафтопереробки та розподілення нафтопродуктів, навіть у випадку тривалого переривання в постачанні енергоносіїв.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект