ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - I-UA.tv

Більше ніж через 2 роки після заходу російської армії на територію Сирії буде підписаний акт перемоги. Він засвідчить встановлення над сирійською державою необмеженого контролю з боку Росії, Туреччини та Ірану.


Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Якщо наступний німецький уряд, або в результаті нових переговорів, або в результаті позачергових виборів, сформує Соціал-демократична партія, це буде катастрофою для Європи.


Джерело - The Telegraph

Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс заявив, що Франція і Німеччина блокують угоду Brexit, а також перерахував п'ять країн ЄС, що бажають перейти до наступного етапу переговорів.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Парламент Великої Британії підтримав план уряду про скасування Закону про Європейські спільноти від 1972 року, що припиняє верховенство права Євросоюзу на території країни.


Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Та вирішальна провина лежить виключно на Трампі. Те, що, можливо, планувалося Путіним відразу після Гамбургу, коли він також брехав в очі але не відбулося, відбулося у В’єтнамі, де Путін знову брехав, а Трамп вірив. Це сирійська перемога Путіна.


Джерело - I-UA.tv

Інтерв'ю щодо розвитку ситуації в Іспанії та Каталонії, та її вплив на українське стратегічне позиціювання.


За матеріалами - AFP

Президент США Дональд Трамп наполегливо закликав Китай і Росію докладати більше зусиль для розв'язання кризи навколо Північної Кореї.


За матеріалами - Голос Америки

Президент США Дональд Трамп прибув до Південної Кореї в рамках його турне по Азії, в якому домінує тема ядерної програми Північної Кореї.


Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Москва та Тегеран планують зробити із Сирії свій передовий форпост на Широкому Близькому Сході із проектуванням сили на Перську Затоку, Каспійський басейн,Північну Африку, Східне Середземномор’я та,звичайно, Ізраїль.


Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Каталонський путч подавлений, але Іспанія, майже в шоковому стані, від якого невідомо коли отямиться. Зрозуміло, що після жовтня 2017 року Іспанії вже ніколи не бути такою, якою вона була до нинішнього каталонського заколоту.


Сторінки: 1 2

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100

enita.com.ua ламинат в Одессе ; На сайте http://kes.com.ua/services/oral__hygiene вы узнаете, где можно сделать чистку зубов. ; Цена в японии nissan leaf s разгон до сотни


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2017. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект