НОВИНИ

09.12.2009 | Сполучені Штати Америки рішуче засуджують терористичні акти в Багдаді - Білий дім
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки рішуче засуджують терористичні акти в Багдаді проти народу Іраку та обраного ним уряду. Про це йдеться у спеціальній заяві, розповсюдженій прес-службою Білого дому.


З цього приводу віце-президент США висловив свої глибокі співчуття від імені американського народу президентові Іраку Джалялю Талабані та прем'єр-міністрові країни Нурі аль-Малікі у зв'язку із великою кількістю поранених та загиблих. Джозеф Байден поспілкувався з іракськими лідерами телефоном.


"Винуватці цих терористичних актів не досягнуть успіху. Іракський народ уже неодноразово давав зрозуміти, що він обрав майбутнє надії й прогресу, заперечуючи екстремізм та руйнування. Сполучені Штати Америки залишатимуться з Іраком та його урядом як партнер та друг на шляху до національної єдності", - зазначається у заяві.


Напередодні у столиці Іраку та її околицях з невеликою різницею у часі було висаджено в повітря п'ять замінованих автомобілів. Кількість жертв серії кривавих терактів за останніми даними досягнула 127 осіб. Близько 450 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект