НОВИНИ

25.12.2009 | В Ізраїлі гальмують переговори про безвізовий режим з Україною
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У ході останнього візиту до Києва на початку грудня глава ізраїльського МЗС Авігдор Ліберман та його український колега Петро Порошенко домовилися про активізацію двостороннього діалогу з метою якнайшвидшого скасування віз для громадян обох держав. Відтак міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков цього тижня урочисто оголосив про часові рамки, відведені для підготовки підписання угоди - червень 2010-го року. За словами урядовця, вже створено робочі групи, які працюють над технічними деталями плану.

Проблемні заробітчани


Ізраїльський уряд мав ухвалити мандат на початок переговорів з Києвом вже на своєму наступному засіданні. Проте, останньої миті міністр внутрішніх справ і лідер ультра-релігійної партії ШАС Елі Ішай звернувся до урядового секретаря із вимогою вилучити це питання з переліку тем засідання уряду. На думку міністра, тема скасування віз з Україною, яке може призвести до збільшення потоку українського заробітчанства та торгівлі людьми, не пройшла належного обговорення та потребує додаткової перевірки.


Водночас речники глави зовнішньополітичного відомства відкидають ці аргументи, називаючи їх «безпідставними». Вони нагадують, що про наміри встановлення безвізового режиму з Україною було оголошено ще понад рік тому, а чернетку плану дій отримали усі урядові інстанції, відповідальні за реалізацію цього проекту.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7214. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект