НОВИНИ

29.12.2009 | Сполучені Штати Америки закликають іранську владу негайно звільнити усіх політв'язнів - Барак Обама
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки приєднуються до міжнародної спільноти і рішуче засуджують жорстокі дії керівництва ІРІ по відношенню до мирних іранців. Про це йдеться у спеціальній заяві президента США Барака Обами.Глава Білого дому наголосив, що реакція влади на демонстрації призвела до позбавлення волі опозиціонерів, до поранень та навіть смертей. "Те, що відбувається в Ірані, стосується не США чи будь-яких інших країн, це, в першу чергу, відображає прагнення іранського народу до справедливості та кращого життя для себе. І рішення лідерів Ірану керувати за допомогою страху та тиранії не змусить ці сподівання зникнути. Це говорить про те, що уряд більше боїться устремлінь власного народу, аніж сили будь-якої іншої країни", - зазначив американський лідер.


За його словами, протягом довгих місяців народ ІРІ думав лише про те, як реалізувати власні права, і кожного разу зустрічав на своєму шляху "залізний кулак жорстокості". Кожного разу світ спостерігав за цими подіями із глибоким захопленням мужністю іранського народу, додав Барак Обама.


"Разом із усім вільним світом, Сполучені Штати Америки стоять поряд із тими, хто відстоює свої невід'ємні права. Ми закликаємо уряд Ірану дотримуватися міжнародних зобов'язань щодо поваги прав власних громадян", - заявив глава Білого дому. Американський лідер звернувся до керівництва ІРІ негайно звільнити всіх, кого було незаконно позбавлено волі. "Я переконаний, що історія буде на боці тих людей, хто виступає за справедливість", - підсумував президент.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект